Ejderha Evi’nde Ne Kadar Seks Var? Matt Smith Diyor ki…


Matt smith sadece dövüş türü değil, aksiyona giriyor.

bu Ejderha Evi star, önümüzdeki dönemde seks sahnelerinin adil bir payına sahip olduğunu doğruladı Game of Thrones spin-off, 21 Ağustos’ta HBO’da prömiyer yapacak. “Biraz fazla” dedi Yuvarlanan kaya 4 Ağustos, “bana sorarsan.”

Tabii ki, Smith çok grafik olduğu için eleştirilen orijinal diziyi gördü ve bu nitelikte sahneler olacağını anladı. Ancak kendisinin de belirttiği gibi, “Kendinizi ‘Başka bir seks sahnesine ihtiyacımız var mı?’ diye sorarken buluyorsunuz. Ve ‘Evet, yapıyoruz’ diyorlar.”

Günün sonunda, Smith bunun adaptasyon sürecinin sadece bir parçası olduğunu kabul etti. George RR Martin‘in kitapları, daha fazla olmasa da grafik kadar. “Sanırım kendinize şunu sormalısınız: ‘Ne yapıyorsun? Kitapları mı temsil ediyorsun yoksa zamanı temsil etmek için kitapları seyreltiyor musun? [we’re living in]?'” diye akıl yürüttü. “Aslında bence senin işin, kitapları yazıldığı gibi doğru ve dürüst bir şekilde temsil etmek.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340899/just-how-much-sex-is-in-house-of-the-dragon-matt-smith-says?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir