Ejderha Evi Kendi Kanlı AF Düğününü Yaptı


(Uyarı: aşağıdan spoiler var Ejderha Evi.)

Biraz kan dökülmeden Westeros’ta bir kraliyet düğünü olmazdı.

ayak izlerini takip ederek Game of Thrones‘Kırmızı ve Mor Düğünler, Ejderha Evi18 Eylül’deki bölüm kendi kraliyet kanlı düğününü içeriyordu. Şaşırtıcı bir şekilde, Prenses Rhaenyra Targaryen için prova yemeğinde yaşanan kaos (Milly Alcock) ve Sör Laenor Velaryon (Theo Nate) Prens Daemon Targaryen’den kaynaklanmadı (Matt smith), Rhaenyra’nın mirastan mahrum bırakılan amcası ve prensese karşı rahatsız edici bir takıntısı var.

Bunun yerine, eldeki dram Sör Criston Cole (Fabien Frankel), Rhaenyra’nın sevgilisi ve yeminli koruyucusu. Kim kesinlikle Sör Criston öldürdü mü? Sör Joffrey Lonmouth (Solly McLeod).

Ancak, acımasız yüzleşmeye geçmeden önce, iki şövalyenin nasıl bu konuma geldiğini açıklayalım.

Bölümün başlarında, Kraliçe Alicent (Emily Carey), Rhaenyra’nın eski en iyi arkadaşı ve şimdiki üvey annesi, Sör Criston’ı Rhaenyra’nın amcasıyla bir genelevde yakınlaştığı söylentisi hakkında sorguya çekti. Ancak Sör Criston, Alicent’in Daemon hakkında soru sorduğunun farkında değildi ve kendisinin prensesle yattığını ve Kral Muhafızları’nın bir üyesi olarak yeminini bozduğunu itiraf etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346793/house-of-the-dragon-follows-game-of-thrones-tradition-of-bloody-af-weddings?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir