Ejderha Evi Emma D’Arcy’nin Favori İçeceği Bir Meme


Şerefe Prenses.

İçinde TikTok HBO Max tarafından 1 Ekim’de yayınlanan video, Olivia Cookeyeni dizide yetişkin Kraliçe Alicent Hightower’ı oynayan Game of Thrones prequel serisi Ejderha Eviyardımcı yıldızına sorar Emma D’Arcykarakterin düşmanı Prenses Rhaenyra Targaryen’i “tercih edilen içki” olarak adlandıran canlandırıyor.

D’Arcy, Cooke’un “Aynı şeyi söyleyecektim” yanıtını verdiği “Bir Negroni” yanıtını verir.

D’Arcy devam ediyor, “Sbagliato.” Cooke yanıtlar, “Oooh!” ve rol arkadaşı, “İçinde prosecco var” diye ekliyor.

Cooke, “Ah, çarpıcı!”

Klip viral hale geldi ve birçok izleyici sadece D’Arcy’nin alışılmamış cevabından değil, aynı zamanda kendine özgü sakin tonlarından da büyülendi.

Bir kullanıcı, “Arkadaşlarımın sesi” yorumunu yaptı, “ses.”

Başka bir kişi, “Sesleri kadife gibi” diye yanıtladı.

ile bir röportajda New York Times, 12 Ekim’de yayınlanan D’Arcy, en sevdikleri kokteyl hakkında viral klip hakkında konuştu. Yıldız, “Benim adıma mutlu olmasını umarak bir mem olduğumu anneme söylemem gerektiğini düşünüyorum,” dedi yıldız, “ama memin ne olduğunu açıklamak zorundayım ve çok fazla çaba olduğuna karar verdi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350670/house-of-the-dragon-s-emma-d-arcy-reacts-to-favorite-drink-becoming-a-meme?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir