Eiza Gonzalez Erkek Arkadaş Tarihi, Timothee Chalamet’ten Jason Momoa’ya – Hollywood Life


Eiza Gonzalez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Bir telenovela yıldızı olduğu günlerden beri, Eiza Gonzalez bazı büyük Hollywood yıldızlarıyla oldukça aşk yaşadı! Aktris gibi büyük İngilizce filmlerde rol almaya başladıktan sonra bebek sürücü ve Hızlı ve Öfkeligibi yıldızlarla da bazı ilişkilere imza attı. Josh Duhamel, Timothee Chalametve şimdi, Jason Momoa.

Eylül 2021’de Eiza şunu açıkladı: onun en büyük dönüşlerinden biri dağınıklıktır. “Bu benim için büyük bir anlaşma kırıcı”, bir röportaj sırasında açıkladı. Kelly Clarkson Gösterisi. “Bir ilişkiniz var ve sonra birlikte yaşamaya başlıyorsunuz ve ‘Oh, vay, bu olmayacak’ diyorsunuz. [work].’”

Aşağıda Eiza’nın en büyük aşklarının hepsini yıkıyoruz.

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth
Liam Hemsworth, ‘Avengers: Endgame’ galasına katıldı (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock).

Eiza başlangıçta Liam Hemsworth 2013’te, Liam’ın eski sevgilisinden ayrılmasından kısa bir süre sonra ciddi bir PDA ile uğraştıkları tespit edildikten sonra miley cyrus. Eiza konuyla ilgili doğrudan yorum yapmayı reddetti, ancak şunları söyledi: Latin 2017 yılında dergi, “Bence halka açık bir insan olarak yaşamınız zaten çok açığa çıktı. Çevrem olduğu için insanlarla bağlantı kuruyorum. Okulunuz gibidir. Birbirimizi tanıyor muyuz. Etrafımı sardığım insanlar. Bunun neden bu kadar büyük bir şey olduğunu bilmiyorum.”

“Bunun hakkında asla konuşmam. Ben işime odaklanıyorum, asıl önemli olan bu,” diye devam etti Eiza Latin. “Her insan gibi ben de aşkı arıyorum. Pek çok insanla tanıştım ve neyi sevdiğimi ve neyi sevmediğimi buldum – kendimi bir insan olarak tanımladım.”

DJ Cotrona

DJ Cotrona
DJ Cotrona,
‘GI Joe: Misilleme’ film galası (Matt Baron/BEI/Shutterstock).

Eiza’nın çıkmaya başladığı bildirildi DJ Cotrona sette ilk tanıştıktan sonra Alacakaranlıktan Şafağa Kadar ilk olarak 2014’te gösterime girdi. Sonunda 2016’da ayrıldılar.

maluma

maluma
Maluma, Formula 1 Miami Grand Prix Başlama Konseri (Larry Marano/Shutterstock) sırasında performans sergiliyor.

Hiçbir zaman resmi bir “çift” olmamalarına rağmen, Eiza ve hit şarkıcı maluma Temmuz 2017’de Los Angeles’ta bir kulüpte yakınlaşırken görüldüklerinde aşk dedikoduları alevlendi.

Josh Duhamel

Josh Duhamel
Josh Duhamel ‘The Thing About Pam’ galasında (Matt Baron/Shutterstock).

Eiza çıkmaya başladı Josh Duhamel 2018 yılında eski eşinden boşandıktan sonra Fergie. Görünüşe göre çift, ev sahipliğinde düzenlenen partiden sonra bir Super Bowl’da bir araya geldi. Jennifer Lopez ve sonunda flörtleşmeye başladı. Bir kaynak, “Çok geç saatlere kadar birlikte içtiler ve parti verdiler” dedi. Bize Haftalık o zaman. “Sonra Josh ortak bir arkadaşına ulaştı ve Eiza’nın numarasını istedi.”

Timothée Chalamet

Timothee Chalamet
Timothee Chalamet
Vanity Fair Oscar Partisi (Matt Baron/Shutterstock).

Eiza bağlantılıydı Timothée Chalamet Haziran 2020’de bir Meksika tatili sırasında birlikte öpüşürken fotoğraflandılar. Parite birlikte asla halka açık görünmedi ve görünüşe göre o Ekim’i bıraktı.

Jason Momoa

Jason Momoa
Jason Momoa
‘Ambulans’ filminin galası (Broadimage/Shutterstock).

Mayıs 2022’de sokakta Eiza’nın çıktığı haberi çıktı. Jason Momoa boşanmasının ortasında Lisa Bonet. “Çıkıyorlar. Onunla ilgileniyor. O harika bir yerde, üzerinde çalışıyor Hızlı X. Oldukça meşgul ve iyi bir yerde.” içeriden biri anlattı İnsanlar. “İkisi de işle meşgul ama birlikte eğleniyorlar. Hem Jason hem de Eiza’ya yakın başka bir kaynak, “Henüz ciddi bir şey değil” dedi. Jason, Eiza’nın yeni filminin galasına da katıldı Ambulans, ama ikisi birlikte fotoğraflanmadı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/eiza-gonzalez-boyfriends-4739078/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir