Ed Sheeran ve Karısı Cherry Seaborn Gizlice Hoş Geldiniz Bebek No. 2


Ed Sheeran Cherry Seaborn ile 2 Nolu Bebeği Karşılıyor

Sadece sesli düşünüyoruz ama bu büyük bir sürpriz.

19 Mayıs’ta, Ed Sheeran ve karısı kiraz deniz kızı Hayranları başka bir kız çocuğuna ebeveyn olduklarını açıklayınca şok oldu.

Grammy kazananı, “Hepinize güzel bir kız bebeğimiz daha olduğunu bildirmek istiyorum” dedi. Instagram. “İkimiz de ona çok aşığız ve 4 kişilik bir aile olmak çok güzel.”

Çift, bebeklerinin adını henüz açıklamadı. Bunun yerine ebeveynler, kızlarının gelişini simgeleyen bir çift beyaz çorap asmayı tercih etti.

Ed ve Cheery zaten 20 aylık bir kızları olan anne ve babalar. Lyra Antarktika Seaborn Sheeran. “Shape of You” şarkıcısı Eylül 2020’de gelişini duyururken bebek çoraplarının bir fotoğrafını da yayınladı.

“Ello! Sizinle paylaşmak istediğim bazı kişisel haberlerim olduğu için benden hızlı bir mesaj” yazdı. “Geçen hafta, harika bir teslimat ekibinin yardımıyla Cherry, güzel ve sağlıklı kızımız Lyra Antarctica Seaborn Sheeran’ı doğurdu. Ona tamamen aşığız.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331721/ed-sheeran-and-wife-cherry-seaborn-secretly-welcome-baby-no-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel