Ed Sheeran, “Shape of You” Zaferinden Sonra “Zarar Veren” İddiaları Seslendirdi


Mahkemede yasal bir zafer kazandıktan sonra, Ed Sheeran yüksek sesle düşünüyor.

Edinilen mahkeme belgelerine göre E! Haber, bir yargıç 6 Nisan’da 31 yaşındaki şarkıcının ortak yazarlarla birlikte olduğuna karar verdi. Steven McCutcheon ve John McDaid“Oh Why” adlı parçadan “ne kasıtlı olarak ne de bilinçsizce kopyalanmadı” – ki bunlar tarafından yazılmıştır Sami Çokkri ve Ross O’Donoghueve Sheeran’ın 2017 hit parçası “Shape of You” için 2015’te yayınlandı.

Londra’da 11 günlük bir duruşmanın ardından gelen kararın ardından Grammy kazananı, konuyla ilgili düşüncelerini kendi hesabından paylaştığı bir videoda paylaştı. Instagram.

“Ben, Johnny ve Steve, bu davanın sonucuyla ilgili basın açıklaması yapacak ortak bir açıklama yaptık, ancak bunun hakkında biraz konuşmak için küçük bir video yapmak istedim çünkü gerçekten hiçbir şey söyleyemedim. devam ediyor” dedi 6 Nisan klibinde. “Sonuçtan açıkça memnun olsak da, bunun gibi iddialar gibi hissediyorum. [are] artık çok yaygın.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326196/ed-sheeran-calls-out-damaging-and-baseless-copyright-claims-after-shape-of-you-victory?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın