Ebeveynler, Otizmli Çocuklarını Gerçek Süperstar Yapan Şeyi Kutluyor


Otizmli birinin güzelliğini asla küçümseme.

gibi yıldızlar için Jenni “JWoww” Farley, Joey Fatone, jacqueline laurita ve Boyz II Erkekler üye Shawn Stockman, Otizm Farkındalık Ayı kişiseldir. Otizmli çocukların bu ebeveynleri, çocuklarının etraflarındaki dünyaya sağladıkları hediyeleri kutluyor ve başkalarını bu durum hakkında eğitmek için profesyonellere katılıyorlar. etkileyeceği tahmin ediliyor Bugün Amerika Birleşik Devletleri’nde her 44 çocuktan biri.

Konuşma dili patoloğu ve kurul onaylı davranış analisti Dr. Ali Arena E ile paylaşıldı! Haberler. “Duyduğum en büyük yanılgılardan biri, tüm otistik insanların sosyal beceriler ve arkadaş edinme konusunda mücadele ettiği. Bu doğru değil. Birlikte çalıştığım çocukların ve genç yetişkinlerin çoğunun gelişen arkadaşlıkları ve ilişkileri var.”

Otizm, sosyal beceriler, tekrarlayan davranışlar, konuşma ve sözsüz iletişim ile ilgili zorluklarla karakterize edilen geniş bir koşullar yelpazesini ifade eder. Birçoğu farklı şekillerde iletişim kurarken, Dr. Ali, günlük olarak birlikte çalıştığı zeki ve hevesli kişiler tarafından sürekli olarak şaşırtılıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327022/be-inspired-by-these-parents-celebrating-what-makes-their-kids-with-autism-superstars?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir