Eberjay Gibi En İyi Pijamalar: Shop – Hollywood Life


pijama
İmaj Kredisi: Drobot Dean/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Artık sonbahar geldi ve tatil köşede, kendinize yeni bir çift rahat pijama ile kendinizi şımartmak için daha iyi bir zaman yok. Eberjay kadar iyi hissettiren ama çok pahalı olmayan bir çift arıyorsanız, kesinlikle seveceksiniz. Ekouaer Pijama Takımı bu şu anda Amazon’da satışta.

Ekouaer Pijama Takımı’nı buradan 48,99$’a alın.

Pijamaların 41 farklı renk ve deseni mevcut, bu nedenle tarzınız ne olursa olsun herkes için bir şeyler var. Takım, her ikisi de hafif ve nefes alabilen gevşek uzun kollu üst ve uyumlu alt kısımlarla birlikte gelir. Her iki parçanın da yaka, kollar ve paça kısımlarında şeritler vardır, ayrıca düğmeli üst kısım göğüste bir yan cep ile donatılmıştır. PJ’ler, biraz esneme özelliğine sahip süper yumuşak bir kumaş olan %95 viskozdan yapılmıştır. Bu pijamaları değiştirmek çok zor olacak çünkü tüm gün giymek isteyeceksiniz.

pijama

11.100’den fazla kişinin bu pijamalara olumlu yorum yapmasının bir nedeni var ve bu harika oldukları için. Mutlu bir müşteri, “Bu pijamalar ÇOK rahat! Pürüzsüz, hafif ve nefes alabilirler. Onları kesinlikle seviyorum. Boyutlandırma mükemmel. Ben 5’5 ″ ve yaklaşık 165 lbs ve Orta boy bir beden aldım. Sadece doğru miktarda ferahlıkla mükemmel uyum sağlarlar. Genelde pijamalarımı daha büyük severim, bu yüzden neredeyse büyük olanı aldım, ancak orta boyda karar verdiğim için çok mutluyum, bu yüzden gerçek bedeninizi satın alın. Bunlar sahip olduğum en rahat pijamalar ve güzel bir şekilde inşa edilmiş/iyi yapılmışlar, bu yüzden de güzel görünüyorlar. Bunlar mutlaka satın alınmalı!”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-pajamas-like-eberjay-4299135/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir