Eagles QB’nin Sevgilisi Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


Eagles QB'nin Sevgilisi Hakkında Gerçekler - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Chris Szagola/AP/Shutterstock

  • Philadelphia Eagles oyun kurucusu Jalen Hurts, takımın 2022-2023 sezonunda NFC Doğu Şampiyonasını kazanmasına öncülük etti.
  • Eagles, Super Bowl LVII’de Kansas City Chiefs ile karşılaşacak
  • 2020 NFL taslağının ikinci turunda draft edilen Jalen’in üniversitedeki sevgilisi Bry Burrows ile çıktığı söyleniyor.

Jalen Acıyor Philadelphia Eagles’ı muhteşem bir NFC Doğu Şampiyonası sezonuna ve Super Bowl LVII’ye götürdü. Oyun kurucu olarak atışlarının yaklaşık %70’ini tamamladı ve 2022-2023 sezonunda oynadığı 12 maçta yalnızca sekiz müdahale yaptı. spor resimli. Toplam 32 gol attı ve yaklaşık 4.000 yarda attı. “Genç bir QB olarak, çevremdeki en iyi lider o.” Ted RathEagles Oyuncu Performansı Başkan Yardımcısı, çıkışa söyledi. “O… tamamen dalmış durumda.”

Eagles QB'nin Sevgilisi Hakkında Gerçekler - Hollywood Life
Jalen Hurts’un kolej sevgilisi Bry Burrows ile çıktığı bildiriliyor. (Chris Szagola/AP/Shutterstock)

24 yaşındaki süperstar, bu başarının ağırlığını henüz tam olarak kavrayamamış olabileceğini kabul ettiği için oldukça alçakgönüllü. “Sadece bizim için daha çok şey olduğunu biliyorum, bu yüzden işe geri dönüp bu adamlarla büyümeye devam etmek için can atıyorum” dedi. SBNasyon. Soyunma odasındaki herkese sadece kendilerini sorumlu tutmakla kalmayıp, yanındaki adamı da sorumlu tutmaları için meydan okuyorum.”

Jalen aynı zamanda önde giden iki kişiden biri. patrick mahomes, lig MVP’si için. Jalen, bir omuz sakatlığı geçirdikten sonra önlem olarak kenarda iki sezon sonu maçı izlemeden önce, ilk NFL sezonunda 4.000 pas yardasını ve 800 acele yardasını aşan hızdaydı. spor resimli.

Genç sporcunun yeniden ilgi odağı haline gelmesiyle, pek çok taraftar onun kişisel hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. Söylentili kız arkadaşı hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin, Bry Burrows.

Bry ve Jalen Üniversitede Buluştu

Bry (doğum adı Bryonna Rivera Burrows) ve Jalen’in 2016’dan 2019’a kadar Alabama Üniversitesi’ne gittiklerinde tanıştıkları bildirildi. FanBuzz. Mezun olduktan hemen sonra işletme alanında yüksek lisans derecesi almaya devam etti.

MBA Derneği Başkan Yardımcısıydı

Alabama Üniversitesi’ndeki Manderson İşletme Enstitüsü, 2018 yılında Bry’ı tebrik etti. twitter postalamak. Bry’nin “kampüste öğrenci hayatını ilerletmenin tutkulu bir savunucusu olduğunu ve MBA Derneği’nin başkan yardımcısı ve ödüllü ulusal MBA Vaka Ekibinin kaptanı olarak hizmet ederek liderliğini sürdürdüğünü” yazdılar.

Bry Bir Modacıdır

Bry’nin olmasına rağmen Instagram sayfası gizli, hayranlar profil fotoğrafı sayesinde tarzının kusursuz olduğunu söyleyebilir. Resim, onu bir sandalyede kısa kesilmiş siyah bir kolsuz bluz ve beyaz geniş paçalı pantolonla poz verirken gösteriyor. Görünümünü tamamlamak için ince siyah topuklu ayakkabılar giydi ve saçlarını eğlenceli bir kabarıklıkla giydi. Biyografisi de onun hakkında bir ipucu veriyor: Şarabı seviyor! Biyografisi basitçe “aşk dili: şarap” diyor.

Bry, Onur Günü’nde Alabama Üniversitesi Tarafından Tanındı

Alabama Üniversitesi’nden modaya uygun şarap aşığının yer aldığı yukarıdaki tweet’te Bry, okuldaki çarpıcı başarılarını da kabul ediyor. “Onurlar Günü’nün alçakgönüllü hatırlatıcısını tarif edecek kelimeler yok. #UA, ”diyordu. “Tanındığımı bilmek paha biçilemez.”

Ona göre LinkedIn sayfaBry artık IBM’de Yazılım Finansmanı Lideri ve Dallas bölgesinde çalışıyor.

Bry ve Jalen’in Üniversitede Bir Noktada Ayrıldıkları Söylentiler

Jalen ve Bry’nin, bir futbolcu olarak uygunluğunun son yılını bitirmek için Oklahoma’ya transfer olduğunda ayrıldığı söyleniyor. Ancak kartal gözlü hayranlar, 12 Eylül 2022’de Atlanta’da Eagles vs. Onunki özelken, Jalen’inki instagram hesaba hala erişilebilir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jalen-hurts-girlfriend-5010162/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir