Dyson Airwrap Alternatifi – Bu Fırsatı Satın Alın – Hollywood Life


Her şeyi yapan harika bir saç aleti arıyorsanız, 75 dolardan daha düşük bir fiyata satılan bu Dyson Airwrap alternatifinden başkasına bakmayın!

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Şimdi o yaz neredeyse geldi, saç şekillendirme araçlarınızı yeniden değerlendirmenin zamanı geldi ve biz daha iyi bir şey düşünemiyoruz. Necmuaih Saç Kurutma Fırçası. Dyson Airwrap’e harika bir alternatif ve fiyatının dörtte birinden daha az, ayrıca şu anda satışta. Başlangıçta 66.90$’dı, ancak şu anda %28 indirimli, yani sadece 47.90$’a sizin olabilir, bu da 19$ tasarruf etmenizi sağlar, bu da Dyson Airwrap’in 500$ ve üzeri için perakende satışları düşünüldüğünde çok iyi bir rakamdır.

Necmuaih Saç Kurutma Makinesi Fırçasını 47,90 $ karşılığında buradan alın.

4’ü 1 arada sıcak hava fırçası setinde bir fön makinesi, şekillendirici saç fırçası, 42 mm kıvırma fırçası ve 32 mm kıvırma fırçası bulunur. Tüm fırça başlıkları veya değiştirilebilir, böylece bir dizi farklı saç stili arasından seçim yapabilirsiniz, ayrıca başlıkları değiştirmek için tek yapmanız gereken bir düğmeye basmaktır. Fırça oval şekillidir ve herhangi bir saç stiline hacim kazandırmaya yardımcı olan naylon kıllara sahiptir.

saç fırçası

Üç sıcaklık – düşük, orta ve yüksek – artı iki hız ayarı – düşük ve yüksek ile birlikte gelir. Daha da iyisi, araç neredeyse hiç ses çıkarmaz, böylece kimsenin dikkatini dağıtma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Müşteriler bu sıcak hava fırçasına yemin ediyor ve bir kullanıcı “Bu ürünü seviyorum! Saçımı şekillendirmem gerektiğinde artık oyun değiştirici. Kalın kıvırcık kuru saçlarım var, bu yüzden tüm bu ekler buklelerimi yumuşatmak ve hızlı kurutmak için mükemmel bir şekilde çalışıyor ve bu da çok kıvırcık olmasına yardımcı oluyor.”

Bu arada başka bir mutlu müşteri, “Saçımı hiç yapamadım, bu yüzden her zaman birisini yaptırmak için zaman ve para harcıyorum. Bu fırça hayatımı çok kolaylaştırdı. Saçımı 30 dakikada kurutabiliyor ve şekillendirebiliyorum ve profesyonelce yapılmış gibi görünüyor! Hafif olduğu için kolları yormazsınız ve 4 farklı başlığı vardır, farklı stiller yapabilmem de artık ütü kullanmama gerek yok, sadece fırça ile düzleşiyor. Bunu öneririm.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/dyson-airwrap-alternative-4287029/

Yorum yapın