Dyson 24 Saat Fırsatı: Süpersonik Saç Kurutma Makinesi Paketinde 100 Dolar Tasarruf Edin


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Her zaman hayalini kurduğunuz saçlara sahip olmak istiyorsanız, saç aletlerinizi yenilemenin zamanı gelmiş olabilir. Evet, bu çoğumuz için pahalı bir satın alma olabilir, ancak uyanıksanız, bazı harika fırsatlar ve indirimler bulabilirsiniz. Tüm sosyal medyada gördüğünüz Dyson saç bakım ürünlerini merak ettiniz mi? Bugün şanslı gününüz çünkü flaş bir indirim var.

Alabilirsiniz bir demet Dyson Süpersonik Saç Kurutma Makinesi, şekillendirici yoğunlaştırıcı, difüzör, nazik hava başlığı, uçuşan başlık, geniş dişli tarak başlığı, stand ve yuvarlak fırça ile sadece 430$. Bu 24 saatlik anlaşma, acele edin ve tükenmeden alışveriş yapın. Bu ultra hızlı kuruma, saçınızı aşırı ısı hasarı olmadan şekillendirmenize yardımcı olur.

siz alışveriş yaparken QVC24 saati kontrol edin Güzellik Usta Sınıfı. 14:00 ET’den itibaren, profesyonellerden ipuçları ve püf noktaları içeren canlı yayınları izleyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. yeni ürünler, fırsatlarve satış üzerinde Canlı kanıtı, klinik, tart, Bondi Kumlarıve daha fazla üst düzey marka. Ayrıca Usta Güzellik Sınıfı Çekilişleri 21:15 ET’ye kadar sekiz $100 QVC eGift kartından birini kazanma şansı için.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362244/dyson-24-hour-deal:-save-dollar100-on-a-supersonic-hair-dryer-bundle?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir