Dylan Mulvaney Neden “Zalim” Eleştirinin Ortasında Sosyal Medyaya Geri Dönüyor?


Dylan, “En çok mücadele ettiğim şey, muhafazakar bir ailede büyüdüm ve son derece ayrıcalıklıyım çünkü beni hala çok seviyorlar. Ve ben kilisede büyüdüm,” dedi Dylan. “Hala inancım var ve şu anda buna gerçekten tutunmaya çalışıyorum. Ama her zaman herkesi sevmeye çalıştım, bunu gerçekten çok zorlaştıran insanları bile. kafam karıştı ama benim anlamaya çalıştığım şey insanlıktan çıkarma ve acımasız olma ihtiyacı. Bunun doğru olduğunu düşünmüyorum.”

Sonunda Dylan, gerçek arkadaşlarının ve hayranlarının hâlâ onunla olduğunu kendine hatırlatıyor. Takipçilerine “çok gürültülü olduğu için benim hakkımda söyledikleri şeylere inanmaya başlayacağın için” ne kadar gergin olduğunu söylemekten utandığını itiraf etti. Yine de onun sözleriyle, “Beni ve kalbimi tanıyan insanların bu gürültüyü dinlemeyeceğine güvenerek devam edeceğim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372741/why-dylan-mulvaney-is-returning-to-social-media-amid-%22cruel%22-brand-deal-criticism?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir