Dylan McDermott FBI’da İyi Bir Adamı Oynamak İstiyordu: En Çok Aranan


Dylan McDermott ışığı görme zamanının geldiğini biliyordu.

CBS’nin ikinci sezon galası öncesinde FBI: En Çok Arananlar, aktör özel olarak E! Kötü Richard Wheatley’i oynadıktan sonra neden Kaçak Görev Gücü patronu Remy Scott rolünü üstlenmeye karar verdiğine dair haberler Kanun ve Düzen: Organize Suçlar.

“Kariyerimde pek çok iyi karakter oynadım, ancak son 10 yılda bence daha sorgulanabilir hale geldiler – kesinlikle Amerikan korku hikayesi ile Organize suç ve oradaki bazı filmler, bu yüzden iyiye dönme zamanı geldi,” dedi McDermott. “Öyleyse ne zaman Sik [Wolf] Beni bu rolle çağırdı, mükemmel bir zamanlamaydı çünkü kesinlikle geri dönmem gerekiyordu.”

Ve Remy ve Richard daha farklı olamasalar da (Wheatley bilinen bir suç patronu, Remy ise çok gergin, yasalara saygılı bir federal ajandı) McDermott, karakterlere aynı şekilde yaklaştığını söyledi.

“Kötü bir adamı oynadığımda, onun içinde neyin iyi olduğunu bulmaya çalıştım ve iyi bir adamı oynadığımda, onun içinde neyin kötü olduğunu bulmaya çalıştım” diye açıkladı. “Kimse sadece iyi ya da hiç kimse sadece kötü değildir. Çünkü kötü bir adamın ‘Oh, ben kötü bir adamım’ dediğini düşünmüyorum. Her şeyi haklı çıkarıyorlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346725/why-fbi-most-wanted-s-dylan-mcdermott-felt-it-was-time-to-play-a-good-guy-again?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir