Dylan Dreyer’in Çocuklara Verdiği Olumlu Mesaj Herhangi Bir Tahminden Daha Parlak


Bu tahmini kaçırmak istemezsiniz!

dahil olmak üzere üç erkek çocuk annesi olarak Calvin5, Oliver2 ve 11 aylık Russel, Bugün meteorolog göster Dylan Dreyer Çocukların birçok nedenden dolayı çok çeşitli duygular yaşayabileceğini bilir.

Dylan, yalnızca E! Haberler. “Sorunlarla karşılaşmadan önce, ‘Arkadaşlar, hadi derin bir nefes alalım ve bunu çözelim. Haydi bu işi yapalım’ diyorum. Sonunda tamamen farklı bir şey yapıyorlar ama birlikte yapıyorlar ve sonunda birlikte eğlenceli vakit geçiriyorlar.”

Tanıdık yolculuk, Dylan’ın başlıklı son çocuk kitabına ilham verdi. Misty the Cloud: Yağmurda veya Parlaklıkta Arkadaşlar. 13 Eylül’de çıkacak, oyunun devamı New York Times en çok satan kitap Misty the Cloud: Çok Fırtınalı Bir Gün bir grup güneş ışını tarafından kesintiye uğrayan bir bulutun hikayesini anlatıyor.

Bulutlar ve güneş ışınları farklılıklarını bir kenara bırakıp bir oyun üzerinde anlaşmakta zorlanırken, sonunda bir araya gelip güzel bir şey yapmanın bir yolunu bulurlar. Bu hikayede, büyük, güzel bir gökkuşağı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345244/dylan-dreyer-s-forecast-calls-for-compromise-and-cooperation-in-inspiring-children-s-book?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir