Dwyane Wade, Trans Kızı Zaya’nın Güvenliğinden Korktuğunu Kabul Etti – Hollywood Life


Zaya Wade, Dwyane Wade
İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Bir gencin ebeveyni olarak, Dwyane Wade, 40, aklında çok şey var. basketbolcu kocası Gabrielle Birliği transeksüel kızının bir sürü endişesi olduğunu itiraf etti Zaya’nın 7 Haziran Salı günü New York’ta yapılacak TIME100 zirvesinden önce açıldığında güvenlik ve esenlik.

Atlet söylenmiş CNNKızımın onu destekleyebilecek bir anne-babaya sahip olması ne kadar mutlu olsa da, evden çıktığı her an korkuyorum. Ve sadece silah şiddeti yüzünden değil, insanların onu bu dünyada algılama biçimleri yüzünden.”

Dwyane Wade, Zaya Wade
Dwyane Wade, sık sık ‘CNN’ ile yaptığı bir sohbette trans kızı Zaya’nın hayatından endişe duyduğunu itiraf etti. (John Salangsang/Shutterstock)

Ayrıca trans karşıtı politikacılara ve eleştirmenlere Zaya’nın yerinde bir gün geçirmelerini isteyerek meydan okudu. “Bana göre bu bir şaka” dedi. “Bu bizim hayatımız. Bunu yaşıyoruz. Oradayken kurallar koyarken, eğer bunu yaşamıyorsan. Gel ve kızımla bir gün yaşa. Gelin ve bu dünyada onun olarak yürümenin nasıl olduğunu görün.”

Miami Heat mezunu, kızına daha özgüvenli olmasına nasıl yardımcı olduğu için övgüde bulundu. “Yıllarca şefime burgerimde kişniş sevmediğimi söylemedim, bir yetişkin olarak bunu söyleyebilecek özgüvene sahip olmam yıllarımı aldı. Kızım, 8 yaşında, ‘Ben buyum. Olmak istediğim kişi bu.”

Dwyane aynı zamanda baba Zaire, 20 (kiminle paylaştığı Siohvaughn Funchesayrıca Zaya’nın annesi), Xavier, 8 (Basketbol Wives mezunu ile paylaştığı Aja Metoyer) ve kızı Kaavia, 3, (karısı Gabi ile paylaştığı).

Sporcu, Şubat 2020’de bir TV programında Zaya’nın cinsiyet kimliğini paylaştı. bu Ellen DeGeneres Gösterisi, “Öncelikle ben ve karım Gabrielle Union, LGBTQ+ topluluğunda bir çocuk sahibi olmaktan gurur duyuyoruz ve aynı zamanda gururlu müttefikleriz. Ebeveynler olarak rollerimizi ve sorumluluklarımızı çok ciddiye alıyoruz.” “Ebeveynler olarak dinlemek bizim işimiz [to our children]” ve “Onlara elimizden gelen en iyi bilgiyi, elimizden gelen en iyi geri bildirimi verin. Ve bu değişmiyor çünkü cinsellik artık işin içinde.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/dwyane-wade-zaya-afraid-for-trans-daughter-safety/

Yorum yapın

SMM Panel