DWTS’den Witney Carson, Olması Gereken Bu Güvenliği Kullanmanızı İstiyor


Witney Carson ile görüştük çünkü bu fiyatlarla onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Witney, EltaMD’nin ücretli sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Güneş kremi kullanmanın önemini hepimiz biliyoruz. Yine de, gün boyunca sürmeyi veya yeniden uygulamayı unutmanız mümkündür. Kendinize bu hızlı görevi her gün hatırlatmanız büyük bir fark yaratabilir. Sadece sor Witney Carson. bu Yıldızlarla Dans emektar, henüz 19 yaşındayken ayak parmağında melanom teşhisi kondu. EltaMD.

Witney, E!’ye şunları söyledi: “Şirketle olan ortaklığım EltaMD öyle bir şerefti ki. Harika işler çıkarıyorlar ve onlarla çalışacağım için çok heyecanlıyım. Teşhis konulduğundan beri güneşten korunma kalbime çok yakın oldu. Erken korunmanın çok önemli ve sağlığınız için zararlı olduğu konusunda gençleri bilinçlendirmek istiyorum. Bazen ölüm kalım olabilir ve uygun güneş koruması ile tamamen önlenebilir.”

“Bu kampanya, vücudunuzun tüm kısımlarını, hatta ayaklarınızı bile korumayı vurgulamamız açısından bizim için önemliydi!” diye açıkladı. Witney, markanın en sevdiği güneş kremini ve plaj çantasında sakladığı bazı ek yaz malzemelerini paylaştı. 8 dolarlık maskara 59.900+ 5 yıldızlı inceleme ile.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339677/dancing-with-the-stars-witney-carson-summer-must-haves?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir