DWTS’den Daniel Durant, Selma Blair ile Olan Eşsiz Bağını Anlatıyor


Daniel Durant ve selma blair mücadeleyi bilir.

Mevcut sezonda rakipler olarak Yıldızlarla Danshem Daniel hem de Selma, izleyicilere kendi yolculuklarında ilham verdiler: Gösteri tarihindeki yalnızca üçüncü sağır oyuncu olarak Daniel ve MS teşhisiyle son derece etkileyici bir şekilde mücadele eden Selma.

Her ne kadar Selma’nın DWTS Doktor tavsiyeleri nedeniyle yolculuk yarıda kesilmek zorunda kaldı, Daniel çiftin birlikte geçirdikleri süre boyunca kusursuz bir bağ kurduklarını açıkladı.

“Çünkü benim büyük bir hayranımdı. KODA ve duygulandım,” dedi Daniel özel olarak E! News’e. “Birbirimizi şimdiden destekleyeceğimizi biliyordum. Aynı topluluktayız ve bazı yönlerden birbirimizi anlıyoruz. Harika bir aktris ve dansını görmek çok dokunaklı ve etkileyiciydi. Onu hep tebrik ettim ve onunla konuştum.”

Ayrıldığından beri Selma, arkadaşlıklarını canlı tutan Instagram gönderilerine destekleyici yorumlar bırakarak Daniel’i cesaretlendirmeye devam etti.

Daniel, “Ruhu ve kalbi orada,” dedi. “Bu büyük bir fark yaratıyor. Sosyal medyada onun desteğini görmek benim için çok önemli. Selma gerçekten böyle. O güzel bir insan.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354355/lessigreaterdancing-with-the-starslessigreater-daniel-durant-describes-his-unique-bond-with-selma-blair?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir