‘DWTS’ Uzmanının 30 Sezondan Sonra ABC’den Ayrıldığını Gösterme Tepkisi Üzerine – Hollywood Life


Alan Bersten


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Yıldızlarla Dans bu sonbaharda 31. sezon için geri dönecek, ancak ABC’de olmayacak. Hit dans yarışması dizisi Disney+’a taşınarak, yayın hizmetinde ilk kez yayınlanan ilk canlı gösteri olacak. Uzun süredir hayranlar için bu haber şok etkisi yarattı. HollywoodYaşam ÖZEL KONUŞTU DWTS profesyonel Alan Bersten büyük hamle hakkında düşüncelerini almak için.

Alan Bersten
Alan Bersten ve 30. sezon partneri Amanda Kloots. (ABC)

Alan, “Gerçekten bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyorum” dedi. HollywoodYaşam Los Angeles’taki Fairmont Century Plaza’da düzenlenen MS Silme Yarışı Galasında. “Her şeyin akışa geçtiğini hissediyorum ve bir akış platformunda onu özel kılan ilk canlı şov olacağız. Bu konuda çığır açan bizlermişiz gibi geliyor. Bunun için heyecanlıyım ve Disney büyülü olduğu için çok büyük olacak gibi hissediyorum.”

Ek değişikliklere gelince, Alan hala karanlıkta. “Dürüst olmak gerekirse, bilmiyorum. Sadece Disney haftasının her sezonun harika olduğunu biliyorum, bu yüzden Disney sezonu olacakmış gibi hissediyorum. Harika olacak,” dedi Alan.

Alan profesyonel oldu Yıldızlarla Dans 25. sezondan beri. 28. sezonu ile kazandı. bekarlığa veda yıldız hannah kahverengi. Alan, 31. sezon için geri gelip gelmeyeceğini bilip bilmediğini açıklıyor. “Umarım öyledir! Bilmiyorum,” diye itiraf etti Alan. “Dürüst olmak gerekirse, gösterinin bir parçası olmak hala bir rüya, bu yüzden beni geri almak isterlerse, memnuniyetle orada olacağım.”

Alan Bersten
Alan Bersten, Amanda Kloots ile dans ediyor. (ABC)

hakkında haberler Yıldızlarla Dans 31. sezon Nisan 2022’de duyuruldu.Yıldızlarla Dans 30 sezondur ABC’de sevilen bir temel oldu ve milyonlarca izleyiciye çok fazla neşe getirdi.” Dana WaldenEğlence Yönetim Kurulu Başkanı Walt Disney Television yaptığı açıklamada. “ABC’deki senaryosuz listemizi önemli ölçüde genişletirken, bu gösteriyi Disney+’daki yepyeni nesil hayranlara tanıtmak için harika bir fırsat. BBC Stüdyoları’ndaki inanılmaz ortaklarımıza çok minnettarız ve onlar tarafından denetlenmeye devam edecek olan bu muhteşem dizide onlarla ilişkimizi sürdürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Rob Mills ve yetenekli Walt Disney Televizyon Alternatif ekibi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/dwts-pro-reaction-show-leaving-abc-alan-bersten-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir