DWTS Uzmanı Peta Murgatroyd 3 Düşük Yaptığını Açıkladı – Hollywood Life


Peta Murgatroyd


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Peta Murgatroyd35 yaşında, cesurca 3 kez düşük yaptığını açıkladı. Yeni Zelanda doğumlu dansçı kocasıyla yaptığı röportajda doğurganlık sorunları hakkında konuştu Maks Çemerkovski42, için İnsanlarhamile olduğunu bile bilmeden önce son düşükünün nasıl olduğunu açıklıyor.

Peta kendini o kadar zayıf buldu ki Ekim 2021’de hastaneye gitmek zorunda kaldı. Hastanede uyandığını ve dergiye şunları söylediğini hatırlıyor: “Gücüm yoktu. Bulaşık makinesini açamadım. Shai’yi beslemek, ona biraz tost almak için buzdolabını açamadım. O kadar kötüleşti ki nefesim etkilenmeye başladı. Gerçekten dramatikti.”

Peta Murgatroyd
Peta Murgatroyd, birçok kişinin sessizce mücadele ettiği bir konuyu damgalamadan arındırma umuduyla doğurganlık mücadeleleri hakkında açılıyor. (MediaPunch/Shutterstock)

Hastanedeyken daha kötü haberler vardı. Hamile olduğu söylendi, ancak hastalığı nedeniyle düşük yaptı.

Kalbi kırık olsa da, bunu acı bir lütuf olarak gördü. “Sonunda hiçbir fikrim yoktu [I was pregnant],” o açıkladı. “Geçmişte hangisi iyileşmem için daha iyiydi çünkü o süper neşeli anı yaşamadım, ‘Yine hamileyim! Sadece ‘Sen onu kaybettin’ anını yaşadım.”

Peta, oğulları için bir kardeş tasarlama umuduyla Maks ile tanışmak için Ukrayna’ya seyahat ettikten sonra COVID’ye yakalandı Shai, 5. Başarılı olmalarına rağmen, vücudu virüsle savaşamadı ve aynı zamanda hamileliği sürdüremedi.

Peta için yıkıcıydı, “Ölüyormuş gibi hissettim ama sonra ne olduğunu anladım. Vücudum için çok fazlaydı ve yapamıyordum. Bunun benim başıma geldiğine inanamıyordum.”

Deneyim, daha önce 2020 sonbaharında beş haftada ve dokuz ay sonra tekrar düşük yaptığını açıklayan dansçı için tanıdıktı. “Sağlıklı yaşam konusunda kendisiyle gurur duyan biriyim. Her gün egzersiz yapıyorum. Ama fark ettiğim gibi, bu gerçekten üreme sistemiyle el ele gitmez.”

Şimdi Peta ve Maks, tüp bebek tedavileri konusunda bir doktor ekibiyle birlikte çalışarak doğurganlık sorunları konusunda profesyonel yardıma güveniyorlar. Dansçılar gelecek için heyecanlı. “Yaklaşık iki yıldır ilk kez heyecanlı hissediyorum. Çok daha mutlu bir yerdeyim. cevaplar aldım.” “Umut ve pozitiflikten başka sözüm yok. Bunun işe yarayacağını parmakla gösteriyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/peta-murgatroyd-reveals-3-miscarriages/

Yorum yapın

SMM Panel