DWTS Profesyonelleri Daniella Karagach & Pasha Pashkov İlk Bebek’e Hoş Geldiniz


Daniella Karaağaç Ve Paşa Paşkov resmen yeni bir role adım attı: ebeveynler.

bu Yıldızlarla Dans geçtiğimiz günlerde kız bebeklerinin gelişini duyurdu ve yeni doğan bebeğe tatlı bir bakış attı. “Nikita,” ikisi de 31 Mayıs’ta Instagram’da yazdı. “5.30.23.”

Daniella, Pasha’nın Nikita ile bir fotoğrafını ve videosunu Instagram Stories’de yayınlayarak mutlu haberi takip etti. Klibin yanına “babasının kızı”, resmin yanına “İkizlerim” yazdı.

tabii ki hemcinsleri Yıldızlarla Dans profesyoneller, kendileri için ne kadar mutlu olduklarını hemen paylaştılar.

“@pashapashkov ve @daniellakaragach’ın yepyeni kızlarını tutarken kulaktan kulağa gülümsemesini izlemek dün geceki en güzel manzaraydı!!!” jenna johnsonkim karşıladı Roma kocası ile Val Çmerkovskiy Ocak ayında, o gün daha sonra bir FaceTime aramasından bir ekran görüntüsüyle birlikte Instagram’da paylaşıldı. “İkiniz için ve kız bebeğinizle bu yeni bölüm için çok mutlu.”

Katma Peta Murgatroydkocasından ikinci çocuğunu bekleyen Maksim Çmerkovskiy“Pekala, Nikita daha güzel olamazdı. Arkadaşlarım @daniellakaragach @pashapashkov için çok tebrikler sizi çok seviyorum çocuklar!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376053/lessigreaterdancing-with-the-starslessigreater-pros-daniella-karagach-and-pasha-pashkov-welcome-first-baby?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir