‘DWTS’ Pro, Maks ile 2. Çocuğunu Bekliyor – Hollywood Life


Maks ve Peta


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Peta Murgatroyd, 36, dans ekibine yeni bir üye ekliyor! bu Yıldızlarla Dans yanlısı ve kocası, Maksim Çmerkovskiy42, 13 Ocak’ta ikinci çocuklarını birlikte beklediklerini açıkladı.. Mutlu çift şimdiden beş yaşında bir erkek çocuğu paylaşıyor. Shai, Ocak 2017’de doğdu. Şimdi, Shai’nin yeni bir erkek kardeşi olacak. “Sonunda bunu duyurmak bana büyük bir mutluluk veriyor. @maksimc ve Chmerkovskiy # 2’mizi bekliyorum, ”diye duyurdu Peta, gösterişli bir Instagram gönderisinde büyüyen bebek yumruğu.

İki yıllık sürekli mücadele ve gönül yarası, üç düşük ve başarısız bir embriyo transferinden sonra… fırında sağlıklı bir topuzumuz var :)) Hepimiz için bir şoktu ve ben doğumuma gitmeden hemen önce öğrendik. IVF’nin ikinci turu ”diye yazdı. “Başından beri benimle bu doğurganlık yolculuğunda olan HEPİNİZE teşekkür etmek istiyorum. Bu haberi geniş ailemle paylaşıyormuşum gibi geliyor. Tüp bebek döngümü atlatmak için hikayelerinizi ve ipuçlarınızı paylaştığınız için teşekkür ederim ve çok sayıda cesaret verici yorum ve DM’ler için teşekkür ederim… Hepsini okudum.

“Bu haber ailemize olağanüstü bir mutluluk getirdi ve minnettar olmamız gereken çok şey var” diyerek sevinç paketinin Haziran 2023’te geleceğini de sözlerine ekledi.

Peta hamilelik yolculuğunu ayrıntılı olarak anlattı. İNSANLAR. “Hayatımda gördüğüm en hızlı pozitif olduğunu düşünüyorum” dedi. “Süper hızlı geldi ve şok oldum. Önceki hamileliğimden tamamen farklıydı.” Düşükler, Peta’nın hamileliği duyurma konusunda isteksiz olduğu anlamına geliyordu, ancak artık ilk üç aylık dönemini geçtiğine göre, yumruğunu göstereceğinden emin. “O kadar güzel olacak ki artık bol giysiler giymeden dolaşabilirim” dedi. “Sosyal medyaya girip tüm vücudumu gösterebiliyorum. Göğüslerden yukarıya kadar her şeyi yapıyorum.

Peta, “Tuz isteğim var,” diye paylaştı. “Her şey lezzetli. Dondurma gibi hissetmiyorum. Şu anda kurabiye gibi hissetmiyorum. Yani, her şey değişebilir. Sadece ekmek, makarna, pilav ve tüm güzel şeyleri istiyorum.

Peta ve Maks son birkaç yıldır ailelerini genişletmeye çalışıyorlar. Peta, Haziran ayında üç kez düşük yaptığını açıkladı. İlk gebelik kaybı 2020 sonbaharında gerçekleşti, ardından dokuz ay sonra ikinci bir düşük gerçekleşti. Peta, Ekim 2021’de hamile olduğunu öğrenmeden önce bir düşük daha yaptı. Maks o sırada memleketi Ukrayna’daydı ve yıkıcı haberi telefonda öğrendi.

“Nihayetinde hiçbir fikrim yoktu [I was pregnant],” o İnsanlar üçüncü hamilelik kaybının ayrıntılarını açıklarken. “Geriye dönüp baktığımda iyileşmem için hangisi daha iyiydi çünkü ‘Tekrar hamileyim! Az önce ‘Kaybettin’ anını yaşadım. ”

Maks ve Peta
Maksim Chmerkovskiy ve Peta Murgatroyd 2022 ESPYS’de (Fotoğraf: MediaPunch/Shutterstock)

Aynı röportajda Peta ve Maks, hamile kalmak için tüp bebek tedavilerine başladıklarını açıkladılar. “Yaklaşık iki yıldır ilk kez heyecanlıyım. Çok daha mutlu bir yerdeyim. Cevapları aldım, dedi Peta o sırada. “Umut ve pozitiflikten başka sözüm yok. Bunun işe yarayacağına dair parmaklarımı geçiyorum.

Peta ve Maks’ın çabaları işe yaradı ve şimdi başka bir neşe demeti bekliyorlar! Profesyonel dansçılar için çok heyecanlıyız.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/peta-murgatroyd-pregnant-expecting-second-child-maks-chmerkovskiy/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir