DWTS Heidi D’Amelio Kızına Karşı Rekabet Etme Düşüncelerini Açıkladı


Yolun dışında dünya, Heidi D’Amelio dans pistine gidiyor.

TikToker’in annesi Charlie D’Amelioonun için hazırlanıyor Yıldızlarla Dans dans partneri ile birlikte çıkış yapmak Artem Chigvintsevburada kızıyla rekabet edecek.

E ile özel bir sohbette! Haber, ekip, anne-kız ikilisi arasındaki rekabete biraz çay döktü ve Artem, Heidi’nin “Evet, bu bir sorun, evet rekabetçiyiz” diyerek hemfikir olduğu gibi “Çok rekabetçiler” dedi.

Ancak Heidi, hiçbir aile yemeğinin mahvolma tehlikesiyle karşı karşıya olmadığına ve iki rakip arasındaki ilişkilerin “şimdiye kadar samimi” kaldığına dair bize güvence verdi. Heidi, kızının “sert” olduğunu belirterek, “Ona dikkat etmelisin, o baharatlı.” Artem, “Bu iyi olacak” diyerek kabul etti.

Şu an için her şey yolunda gibi görünse de, Artem ve Heidi birlikte bu duyguları ilk haftadan sonra tekrar gözden geçirmemiz gerektiğini kabul ediyorlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345673/dwts-s-heidi-d-amelio-reveals-how-she-really-feels-about-competing-against-daughter-on-season-31?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir