‘DWTS’ Daniella Karagach ve Pasha Pashkov 1. Bebeği Bekliyor – Hollywood Life


'DWTS' Daniella Karagach ve Pasha Pashkov 1. Bebeği Bekliyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Larry Marano/Shutterstock

Yıldızlarla Dans profesyoneller Daniella Karaağaç30 ve Paşa Paşkov, 36, ilk çocuklarını bekliyorlar. İkili mutlu haberi tatlı bir çiftin fotoğrafıyla duyurdu. sosyal medya 23 Kasım Çarşamba.

'DWTS' Daniella Karagach ve Pasha Pashkov 1. Bebeği Bekliyor - Hollywood Life
‘DWTS’ profesyonelleri Daniella Karagach (sağda) ve Pasha Pashkov ilk çocuklarını bekliyorlar. (Larry Marano/Shutterstock)

Dansçılar, şık eşofmanlar ve yüksek bilekli Nike ayakkabılar giyerek diz çökerken kesinlikle ayın üzerinde görünüyorlardı. Paşa elini sevgilisine doladı ve onu öptü, bu sırada o da bebek büyüklüğünde bir spor ayakkabıyı eline aldı.

Daniella ve Pasha ikilide “Bebek Pashkov 23 Mayıs’ta geliyor” dedi. instagram. “Seni kelimelerin ifade edemeyeceği kadar çok seviyoruz.”

İki dansçı pratik olarak birbirleri için yaratılmışlardı. Daniella ve Pasha, o daha gençken ilk kez dans partneri olarak tanıştılar. Bağlantıları anında oldu ve 2014’te düğümü atmadan önce dört yıl boyunca çıkmaya devam ettiler. Yıldönümlerini de yeni kutladılar! Daniella, Temmuz ayında sevimli bir fotoğraf albümüne “Mutlu 8 yıllık evlilik yıldönümleri @pashapashkov,” yazdı. “Birini bu kadar çok sevmenin insanca mümkün olduğunu düşünmemiştim. Beni dünyanın en şanslı kadını yaptığın için teşekkür ederim.”

Daniella katıldı DWTS 2019’da ünlü partneriyle ilk Mirrorball ödülünü kazandı İman Shumpert 2021’de. NBC’ler Dans Dünyası karısıyla, üzerinde çalışmaya başladı DWTS aynı sezon

Balo salonu uzmanı Sasha, “Birbirimize uygun olduğumuzu anında anladık,” dedi. Dans Sporu Bilgisi Haziran 2017’de. Evlilik, profesyonel başarılarının da anahtarı oldu. 2020’de, çiftlere düğünleri için ilk dans rutinlerini öğretme misyonuyla birlikte Düğün Dans Okulu’nu kurdular.

Karaağaç’tan aylar önce hamileliğini açıkladı, Rusya yerlisi ile sekiz yıllık evliliğini kutladı. Temmuz ayında bir avuç buharlı Instagram fotoğrafına “Mutlu 8 yıllık evlilik yıldönümleri @pashapashkov 🥹🥂” yazdı. “Birini bu kadar çok sevmenin insanca mümkün olduğunu düşünmemiştim. Beni dünyanın en şanslı kadını yaptığın için teşekkür ederim. IFLY🖤.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/daniella-karagach-pasha-pashkov-pregnant-first-child/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir