Dwayne Johnson’ın Siyah Adam Kostümlü Comic-Con Girişine Bakın


Albert L. Ortega/Getty Images

“Birçoğunuzun bildiği gibi, uzun bir yolculuk oldu. kara adam birlikte,” diye açıkladı eski güreş yıldızı. “Bir DC süper kahramanını temsil eden Comic-Con Hall H’de olmak…gerçekten bir rüyanın gerçekleşmesi.”

Hawkman’ı oynayan Aldis tamamen aynı fikirdeydi. Aktör, DC filminde başrol oynamayı “ne kadar büyük bir onur ve ayrıcalık” olarak nitelendirdi ve The Rock aradığında ve filmde rol aldığını açıkladığında başlangıçta buna inanmadığını açıkladı.

“hoş geldin dedi kara adam. Beynim patladı,” diye paylaştı Aldis, “Bu, tüm kariyerimin en iyi anlarından biriydi.”

Quintessa, rolün kendisi için ne kadar önemli olduğunu açıklarken boğulduğunu fark ederek, “Cyclone oynamak şu ana kadar hayatımın en büyük onuru” dedi. Ayrıca karakteri ile Noah’ın Atom Smasher’ı arasındaki ilişki hakkında fikir verdi ve “Biz gençliğimizi deneyimleyen ve insan olarak kim olduğumuzu anlamaya çalışan iki genciz” paylaşımını yaptı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339218/watch-dwayne-johnson-s-dramatic-comic-con-entrance-in-black-adam-costume?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir