Dwayne Johnson ve Kevin Hart Birbirlerinin Ebeveynliklerini Kızartma İzleyin


Dwyane Johnson ve Kevin Hart Birbirinizle dalga geçme fırsatını asla boşa harcamayın.

Ünlü kankalar bunu E ile sohbet ederken yaptılar! Haberler’ Günlük Pop 27 Temmuz’da yeni filmleri hakkında DC Süper Evcil Hayvanlar Ligibu sefer şakacı bir şekilde birbirlerinin babalık becerilerinin peşinden gidiyorlar.

Dwayne’in ebeveynlik yöntemlerine hayran olup olmadığı sorulduğunda Kevin, E! Haberler’ Francesca Amiker komik bir cevap. “Tersini yapmak istiyorum,” diye şaka yaptı. “Size bir şey söyleyebilirim, o eve gittim. O çocuklar ne s–k istiyorlarsa onu yapıyorlar.” Dwayne en küçük iki kızını paylaşıyor—Yasemin6 ve Tiana4—karısı ile Lauren Hashian.

Kevin, evlerini ziyareti sırasında Dwyane’in kızlarından biriyle şüpheli bir etkileşimi anlatmaya devam etti, “Kızını hatırlıyorum – yemek yiyordum, bir tabağım vardı. Elime vurdu ve şöyle dedi: “Burada değil, kaltak.”

İlk başta arkadaşının “çocuklarını kilitlediğini” ve “çok saygılı” olduklarını söyleyerek diğer yanağını çeviren Dwyane, evine yaptığı bir ziyaretten kendi komik hikayesini paylaşarak Kevin’e döndü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339708/watch-dwayne-johnson-and-kevin-hart-hilariously-roast-each-other-s-parenting?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir