Duygusal Konuşmasını İzleyin – Hollywood Life


Zendaya


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chelsea Lauren / Shutterstock

Bu Zendaya’nın dünya ve biz sadece içinde yaşıyoruz. Zendaya, Drama Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu Emmy ödülünü evine götürdü ve o sıradayken tarih yazdı. 26 yaşındaki oyuncu, iki oyunculuk Emmy ödülü kazanan en genç kadın oldu. Aynı zamanda Başrol Oyuncusu ödülünü iki kez kazanan ilk Siyah kadındır.

Zendaya, ödülünü almak için sahneye çıkarken ayakta alkışlandı. Teşekkür ederken gözyaşlarına yakındı. Özel teşekkürü vardı öfori yaratıcı Sam Levinson kendisine inanmadığında bile ona “inandı”.

“Son olarak, en büyük dileğimi söylemek istiyorum. öfori insanlara yardım edebilmesiydi” dedi duygusal bir Zendaya. “Benimle hikayelerini paylaşan herkese teşekkür etmek istiyorum. Bir Rue’yu seven ya da Rue gibi hisseden herkesin, hikayeleriniz için çok minnettar olduğumu bilmenizi isterim. Ve onları yanımda taşıyorum ve onunla birlikte taşıyorum.”

Zendaya’nın Rue Bennett rolündeki performansı öfori 2. sezon olağanüstüydü. Rue’nun 5. bölümdeki zihinsel çöküşü, yılın en iyi performanslarından biriydi. Karakter tehlikeli ve duygusal bir nüksetmeye başladığında Zendaya tamamen Rue’ya dönüştü.

Zendaya
Zendaya, Drama Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alırken. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Törenden önce Zendaya, Emmy’nin halısını tamamen katletti. Valentino tarafından tasarlanan straplez siyah elbisesiyle göz kamaştırdı. Zendaya ayrıca, 17 karattan fazla pırlantaya sahip Bulgari’den çarpıcı bir beyaz altın kolye taktı ve bunu aynı zamanda bir pırlanta yüzük ve pırlanta çivilerle eşleştirdi.

Zendaya’nın bu yılki Emmy kazanması, aktrisin ödülü ilk kez şahsen kabul etmesini sağladı. 2020’de ilk Emmy’sini kazandı ve COVID-19 salgını nedeniyle ödülü şahsen kabul etmek zorunda kaldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/12/zendaya-wins-emmys-speech-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir