Duyguları Değil, Uçuşları Yakalamanıza Yardımcı Olacak 12 Bagaj Markası


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bazıları için tatil, havaalanına vardıklarında başlar. Ancak bizim için, tüm bagajlarımız hesaba katılarak varış noktamıza ulaşana kadar rahatlayamayız, çünkü kabul edelim: kayıp veya hasarlı bagajlar yolculuğunuzu yapabilir veya bozabilir. Eşyalarımızın yoğun havaalanlarının karmaşasında kaybolup kaybolmayacağını kontrol edemesek de, kaliteli bagajlara yatırım yapmak, bavulunuzu görmeden kıyafetlerinizin bagaj alım konveyör bandından tek tek inmemesini sağlayabilir.

Son iki yıldaki sınırlı seyahat fırsatlarından ve ufukta yazla birlikte, yaklaşan maceralarınızda sizi başarıya hazırlamak için bagaj durumunuzu yeniden değerlendirmenin zamanı geldi. Kendinizi yeni bir bavula veya spor çantasına ihtiyaç duyuyorsanız, sizi koruduk.

Aşağıda, en iyi bagaj seçimlerimizi topladık Uzak, BIIS, Amazon, Temmuz ve bu yaz ve sonrasında duyguları değil, uçuşları yakalamanıza yardımcı olacak daha güvenilir seyahat markaları. Bahsetmemek gerekirse, bu stiller kesinlikle havaalanı içeriğinizi yükseltecek!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327578/the-best-luggage-brands-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir