Düşük Bütçeyle Sessiz Lüks Trendine Ulaşmak İçin İhtiyacınız Olan Her Şey


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Gerçek şu ki, milyoner gibi giyinmek için milyoner olmanıza gerek yok. Moda sahnesine “sessiz lüks” trendi hakim olduğundan, onu kaçırmak veya şık estetiğe kapılmak için bir ton harcamak zorunda hissetmemelisiniz. “Sessiz lüks”, iyi bir terzilik, zarif bir zarafet ve minimalizm göz önünde bulundurularak hazırlanmış, zahmetsiz görünen gardırop temelleriyle ilgilidir. Muhteşem silüetler ve lüks görünümlü malzemeler için gürültülü logoları ve baskıları değiştirin.

“Sessiz lüks” yaşam tarzını elde etmek için güzel bir kuruş harcamanız gerekeceğini düşünebilirsiniz, ancak 100 doların altındaki en şık giysi ve aksesuarlardan oluşan derlememiz, aksini düşünmeniz için size yalvaracaktır. “Sessiz lüks” kılavuzumuzdaki parçalar o kadar lüks görünüyor ki, siz sokakta kasılarak yürürken muhtemelen tasarımcı sanılacaklar. İtibaren sofistike blazerler Ve çok yönlü omuz çantaları muhteşem 13 $ damla küpe ve dahası, bu sessizce lüks parçalar gerçekte olduklarından çok daha pahalı görünüyor.

Bu nedenle, gardırobunuza zahmetsiz bir şıklık katmak istiyorsanız, en önemli “sessiz lüks” temel ürünlerimizi satın almak için okumaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372585/everything-you-need-to-achieve-the-quiet-luxury-trend-without-breaking-the-bank?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir