Dustin Johnson Sırt Sakatlığı Hakkında Şaka Yapıyor ve Paulina Gretzky’yi Suçluyor: Video – Hollywood Life


Dustin johnson sırt yaralanması


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ERIK S LESSER/EPA-EFE/Shutterstock

Golf sahası dışında bazı yaralanmalar olur! Sırasında Dustin Johnson38 yaşındaki, 17 Mayıs’ta PGA Şampiyonası’ndan bir gün önce gazetecilerle sohbet ederken, birkaç ay önce sırtını nasıl incittiği soruldu. Açık bir cevap vermek yerine, golf şampiyonu karısıyla ilgili biraz imalı sözler kullanmayı tercih etti. Paulina Gretzky34 (izle Burada). “Sadece sırtımdaki bir kası çektim,” diye açıkladı. Muhabir daha da bastırıp Dustin’in “sopa sallayarak mı yoksa bir çocuğu kaldırırken mi” kendine zarar verip vermediğini sorduğunda, “Hayır. Evet, bir çocuğu büyütmek, sadece daha büyük bir çocuk.”

Sporcu şakayı yaptıktan sonra, Dustin sırıtırken oda kahkahalarla karşılık verdi. Muhabir, “Bitirdim,” diye alay etti, ardından bir başkası ekledi, “Bunu nasıl takip edeceğimi bilmiyorum.” En son basın toplantısı, 14 Mayıs’ta LIV Golf Tulsa’da yılın ilk zaferinin hemen ardından geliyor. AP. Pazar günkü golf turunda üçlü bir umacının üstesinden geldi ve 2022’de LIV Golf’e katılmasından bu yana ikinci galibiyetini elde etti.

Yatak odası şakası Çarşamba günü sosyal medyada yayınlandıktan kısa bir süre sonra, hayranlarının çoğu tepki vermek için Twitter videosunun yorumlarına gitti. “İyi ole DJ. Bu yüzden onu seviyorum,” bir hayran yazdıbir saniye katma, “Bu adam GERÇEKTEN en iyi hayatını yaşıyor lol!” Ayrı bir yorumda, DJ’in hayranlarından biri, onun yataktayken kendine zarar verdiğine inandıklarını belirtti. “Şu gülümsemeye bak. Tamamen yatak odasıyla ilgiliydi” dediler. şaka yaptı.

Dustin Johnson ve eşi
Paulina Gretzky ve Dustin Johnson, Nisan 2022’de evlendi. (ERIK S LESSER/EPA-EFE/Shutterstock)

Röportajdan önceki gece Paulina, kocasıyla bir tur sanal golf oynarken bir video paylaşmak için Instagram Hikayesine gitti. “Kocadan gece geç saatlerde dersler,” diye kaptanlık yaptı. klip, beyaz kalp emojisi ile birlikte. Dustin ve başrol oyuncusu, yaklaşık on yıl çıktıktan sonra Nisan 2022’de evlendi. İNSANLAR. İkiliye yakın bir kaynak, yeni evlendikleri sırada, HollywoodLife çok vurulduklarını. O sırada içeriden biri, “Paulina ve Dustin yıllardır birlikte olmalarına rağmen, evlendiklerinden beri ilişkilerinde kesinlikle bir yenilenme duygusu var” dedi. “Her zaman çok yakın ve sevgi dolu bir bağları oldu ama işleri gerçekten resmileştirdiklerinden beri, yeniden baş döndürücü okul çocukları gibiler.”

Rağmen Wayne Gretzky‘in en büyük kızı ve Dustin 2022’de evlendiler, uzun yıllar önce birbirlerine bağlıydılar. Aslında, çıktıktan iki yıl sonra muhabbet kuşları ilk oğullarını karşıladılar. tatum2015 yılında. Paulina ve eşi, 2017’de ikinci bir oğullarını dünyaya getirdiklerinde ailelerini bir kez daha genişlettiler. Nehir. En son Dustin, yıl dönümünü eski bir düğün gönderisiyle kutlamak için Instagram’a gitti. “Mutlu Yıllar @paulinagretzky. Seninle geçen bu yıl inanılmazdı! Seni çok seviyorum!” notunu düştü. postalamak 22 Nisan’da.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/dustin-johnson-jokes-back-injury-paulina-gretzky-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir