Durum ve Angelina Ayrıldıktan Sonra Dövüşüyor – Hollywood Life


“Uzun zamandır bu evlilikte kendimi yalnız hissediyorum” Angelina Pivarnick yeni diyor Jersey Sahili: Aile Tatili tanıtım videosu. Şovun son sezonu Angelina ve kocasıyla bitmesine rağmen, Chris Larangeira, görünüşe göre daha iyi bir yere geri dönerken, ikisinin Şubat 2022’de ayrıldığı haberi geldi. Angelina, karavandaki ayrılığı genişleterek, “Chris yine ayrıldı. Taşındı.”

Ayrılığın ortasında, Angelina da uğraşmak zorunda Mike “Durum” Sorrentino kışkırtıcı dram “O, tencerede gibi ve [stirring]”diyor bir sahnede. Ardından, Mike ve Angelina patlayıcı bir kavgada kafa kafaya gidince her şey patlar. Ona bir dolandırıcı diyor, bu onu şaşırtıyor, ama suçlamayı ikiye katlıyor. “Birden fazla yan parçan vardı ve hepsi seni ifşa etmek istedi!” iddia ediyor.

durum angelina pivarnick
The Situation ve Angelina Pivarnick, ‘Jersey Shore’un bu sezonunda kavga ediyor, (Broadimage/Chelsea Lauren/Shutterstock)

Angelina daha önce New Jersey’deki Old Bridge’de “yan boo” yapmakla suçlandı, ancak iddiaları reddetti. Angelina ve Chris arasındaki sorunlar, Kasım 2019 düğünlerinden sadece bir yıl sonra başladı. Ocak 2021’de Angelina boşanma davası açtı ve Chris birkaç haftalığına evlerinden taşındı. Sonunda bir şeyler üzerinde çalışabilmeleri için geri döndü, ancak yıl sona ererken her şey bir kez daha en kötüsüne dönüştü.

angelina pivarnick chris larangeira
Angelina Pivarnick ve Chris Larangeira ayrılmadan önce. (Andrew H. Walker/Shutterstock)

Nisan ayında Angelina, Chris’ten ayrılmasının ardından stres nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıkladı. “Hiç iyi değilim,” diye itiraf etti o sırada. “iyileşmem gerek. Sağlığım her şeyden önce gelir. Bağışıklık sistemim son birkaç aydır katlandığım tüm stres yüzünden çok düşük. Bu acıyı bu dünyadaki hiç kimseye dilemem.”

yeni sezon Jersey Sahili diğer sahnelerin gösterdiği gibi kesinlikle drama sıkıntısı yok gibi görünüyor Deena Cortese ve Jenni “JWoww” Farley kovulmak da cabası. 23 Haziran Perşembe akşamı saat 20:00’de MTV’de ekrana gelen dizi, ardından yeni bir diziyle başlıyor. Buckhead Sahili.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/jersey-shore-trailer-the-situation-angelina-pivarnick-fight/

Yorum yapın

SMM Panel