Dünya Şampiyonası’ ve Tori (Özel) – Hollywood Life


Dünya Şampiyonası' ve Tori (Özel) – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MTV

Ürdün Wiseley dır-dir Meydan okumak ilk sezonunu kazandıktan sonra bir kez daha şampiyon Zorluk: Dünya Şampiyonası İngiltere’den ortağıyla, Kaz Crossley. Çift, iki günlük yoğun bir final mücadelesinin ardından 17 Mayıs finalinde gösteriyi kazandı. “Fiziksel olarak, o yukarıdaydı [with others I’ve done]Ürdün dedi HollywoodLife MÜNHASIRAN. “Arazi acımasızdı. Her zaman yukarı ve aşağı ve gevşek çakıl falandı. Ve sonra o içki, o şovda ağzıma sokmak zorunda kaldığım en kötü şeydi. Orada sıralanıyor. Ortağımla çok gurur duyuyorum. Çok iyi yaptı. O finaldeki her bir kişi bir aygırdı ve hepsi mücadele etti, bu yüzden bence bu sadece Kaz’dan ve onda ne kadar çok şey olduğundan bahsediyor.

Üst üste ikinci sezonda, Jordan eski sevgilisiyle birlikte final yaptı. Tori Anlaşması. Zaman zaman, Jordan ve Tori bu sezon ortaklarıyla aynı fikirde değildi, özellikle de iş diğer takımları elemek için oylamaya geldiğinde. Diğer oyuncular, Jordan ve Tori’nin birbirlerini içeri girmekten ne kadar korumak istediklerine dair endişeler taşıyordu. Özellikle Tori, ortağıyla birlikte çok fazla eleştiri aldı. Danny McCrayJordan’ı ve yarışmacı arkadaşını düşündüğü için ona seslenerek, Kaycee [Clark], kendinden önde. Danny, iş o noktaya geldiğinde Jordan ve Kaycee’nin Tori için aynı şeyi yapmayacağı konusunda ısrar etti.

Ürdün bilgeliği
Jordan “The Challenge: World Championship” hakkında. (MTV)

Jordan, “Sadece bilmiyor ve bu sadece saflık,” dedi. “İlişkimizi bilmiyor ve benim bunu yüzde 100 yapacağımı [for her, too]. Sanırım çevremdeki herkes bunu biliyor. Oyunumun bir kısmının Tori’ye bulaştığını düşünmeyi seviyorum. Sert tavırlar alıyor ve kolay yol ya da bencil yol o kadar da değil. Öyleyse, bunun aptalca bir karar olduğunu düşünen dışarıdan bakanlara ne diyeceğim… Buna eski bir bakış açısı olarak bakıyorum. Mevsimler ve mevsimler boyunca, insanlar bunu hatırladı [I] dediğimi yap [in the game]. Bence Tori’nin yaptığı buydu, ‘Arkadaşlarımı savunmaktan korkmuyorum’ diyordu.”

Tori ve Jordan, oyunda kişisel ilişkilerini ortaklarının diğer yarışmacılarla olan ilişkilerinin önüne koydukları için de eleştirildi. “’Sizin ilişkileriniz neden bizimkinden daha önemli?’ Daha önemli olduklarından değil, sadece birinin olup olmadığını bilmek için mevsimlerim oldu. [like Kaycee] beni sırtımdan bıçaklayacak ve yapmadılar, ”diye paylaştı Jordan. “Bu kişiyi üç zorlukla tanıyorsun. Sözlerinden dönmeyeceklerini nereden biliyorsun? Biz sadece daha iyi bir vaka çalışmasıyız.”

tori anlaşması
‘The Challenge: World Championship’ hakkında Tori. (MTV)

Jordan ile yaptığımız röportajdan daha fazla alıntıyı aşağıda görebilirsiniz!

Kendisinin ve Kaz’ın kazandığını öğrendiğinde: Sonunda anahtarımızı alıp dağdan inerken aklıma geldi. Aşağı inmeye başladığımızda, her iki takım da hala slayt bulmacasındaydı. O noktada, tırmanacakları ve sonra inecekleri bir ateş olmadığını biliyordum. [before us]. Kaz’a, “Buraya daha önce gelmiştim, dağ zirveleri bitişe çok yaklaştığımız anlamına geliyor, bu yüzden buraya gelmemiz çok yakın olduğumuz anlamına geliyor,” dedim.

Adrenalin o noktada devreye giriyor. Ne kadar enerjisi olduğunu görmek çılgıncaydı. Gidecek yaklaşık 3 veya 4 milimiz vardı ve küçük bir yürüyüş yapıyorduk ve bana baktı ve ‘Koşmak ister misin?’ ‘EVET, koşmak istiyorum!’ Kaz’la ve onun yaptıklarıyla ne kadar gurur duyduğumu ne kadar anlatsam az.

kaz crossley
‘The Challenge: World Championship’ konulu Kaz. (MTV)

Sezon boyunca Kaz ile aynı fikirde olmamanız üzerine: MVP’ler onların gözünde çaylak değillerdi. Zaten bir sezonu bitirmişlerdi. Ama biz [the Legends], gibiydi… ama bizimle bir sezon geçirmedin. Tek başınıza bir sezon geçirdiniz ve kendi kurallarınız ve yoğunluklarınızla oynadınız. Biz efsanelerin tarzını oynamak istiyorduk ve onlar da bu yeni tarzı oynamak istiyorlardı. Bence iyi bir orta yol bulduk. Kendimizi aday gösterme isteğiyle falan ona kesinlikle biraz baskı yaptım. Çok özel bir şekilde oynuyorum. Bazen dediğini yapmak zorundasın ve bu seni uzun vadede daha güçlü kılıyor ve bu yüzden geri adım atmıyorum. Demek istediğim, gözlerimin içine ölü gibi baktı ve ‘Bu paraya hiç yaklaşmadım’ dedi. Demek bu gerçek bir konuşmaydı.

Önceden var olan çok fazla ilişkiye sahip olmanın gelecekteki olası sezonlarda bir endişe kaynağı olup olmadığı hakkında: Söz konusu olduğunda, oyundaki kararlarımın kişisel olmadığına ve değer verdiğim ve beni önemsediğim insanların bunu bildiğine güvenmeliyim. Hala ismimin söylenmemesi için insanlarla iyi ilişkiler kurmak istiyorum.

Geri sorulursa bir sezon daha oynamayı planlayıp planlamadığı konusunda: Profesyonel araba yarışlarında başladığım bu harika fırsatı yakaladım ve bir süre bunu yaparken biraz eğleneceğimi düşünüyorum. Meydan okuma franchise çok büyüyor ve bence ileriye dönük pek çok fırsat olacak. Bu yüzden beni kesinlikle göreceğinizi düşünüyorum ama çok yakında olacağını sanmıyorum.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/jordan-the-challenge-world-championship-tori-interview-exclusive/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir