‘Dünya Çıldırdı’ – Hollywood Life


'Dünya Çıldırdı' – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

“Bu sadece olağanüstü” Kate Bush Çarşamba günü nadir bir röportajda, “Running Up That Hill (A Deal With God)” adlı şarkısının beklenmedik başarısından bahsetti. İlk olarak 1985’te piyasaya sürülen şarkı, İngiltere’deki önemli bir sahneye dahil edilmesi sayesinde şimdi Birleşik Krallık Tekler Listesi’nin zirvesine ulaştı. Yabancı Şeyler 4. “Yani, bilirsin, bu harika bir dizi,” dedi Kate. Emma Barnett BBC Radio 4’ün Woman’s Hour programında. “Parçanın biraz dikkat çekeceğini düşünmüştüm ama böyle bir şey olacağını hiç düşünmemiştim.”

“Ama bu çok heyecan verici ve gerçekten de oldukça şok edici, değil mi? Demek istediğim, bütün dünya çıldırdı,” dedi Kate. “Gerçekten harika olan şey, bence bu, bilirsiniz, çoğu durumda beni hiç duymamış olan yepyeni bir izleyici kitlesi. Ve bunu seviyorum. Gerçekten genç insanların şarkıyı ilk kez duyması ve keşfetmesi düşüncesi, bence çok özel.”

Çok fazla bozmadan Yabancı Şeyler 4“O Tepeyi Koşmak” Max’i kurtarıyor (Sadie Lavabo) kötü adamın pençelerindeyken Vecna. Şarkı onu Upside Down’dan geri çekiyor. “Bence [The Duffer Brothers] gerçekten özel bir yere koy. Aslında ilk seriden itibaren kelimenin tam anlamıyla izledik. Yani diziye zaten aşinaydım. … ve ‘şarkıyı kullanmak için ne güzel bir yol’ diye düşündüm, bilirsiniz, Max için neredeyse gerçekten bir tür tılsım gibi, ve bence bu aslında çok dokunaklı.”

Röportaj sırasında Kate, “Running Up That Hill”in orijinal anlamını da tarttı ve şarkının “bir erkek ve bir kadının diğerinden nasıl bir şey olduğunu görmek için birbirleriyle yer değiştirmesi” fikrine dayandığını söyledi. taraf” başına Akbaba. Ancak Kate, insanların “bir şarkı duyup ondan istediklerini almalarından” gerçekten hoşlandığını söyledi.

'Dünya Çıldırdı' – Hollywood Life
1978’de Kate Bush (Shutterstock)

Piyasaya sürülmesinden yaklaşık kırk yıl sonra, “Running Up That Hill”, Kate’in doğduğu İngiltere’de 1 numaraya ulaştı. Başlangıçta 3 numarada zirve yaptı, ancak kullanımı yabancı şeyler Kate’in son 1 numarası “Uğultulu Tepeler”den 44 yıl sonra listelerin zirvesine geri getirdi. Şu anda 5 numarada oturuyor. İlan panosu Sıcak 100, ilk 10’u aşağıdaki gibi yıldızlarla paylaşıyor Harry Styles, Jack Harlow, Gelecek, Lizzo, Latto, ve kötü tavşan.

BBC 4 ile sohbet etmeden önce Kate’in son röportajı 2016’daydı. Kanada dergisiyle konuştu. Maclean’ın onu desteklemek için Şafaktan önce canlı albüm. “Aman Tanrım, dünya sürekli değişiyor” dedi, “O Tepeye Koşmak” ve yeni nesil temaları hakkında konuşurken. “Bazı yönlerden çok olumlu bir şekilde değiştiğini düşünüyorum. Her şeyi ve bu değişimi temsil eden herkesi denemek ve benimsemek zorundasınız çünkü oluyor. Sanırım en büyük endişem, gezegenin gelecek neslin sahip olduğumuz ayrıcalıklara sahip olması için yeterince iyi durumda olup olmayacağı olurdu.”

O zaman, Akbaba Bush’un eski İngiliz Muhafazakar başbakanına desteğini dile getirdiği için rapor edildiğine dikkat çekiyor Theresa May. 2018’de Kate, web sitesinde, “yapıtın kendi adına konuşabilmesi umuduyla” yeniden düzenlenmiş bir çift proje için “herhangi bir röportaj yapmadığını” yazdı. O atıfta bulundu Maclean’ın makale ve “çok hayal kırıklığına uğradı”, “bağlam dışı bir alıntı kullanımının canlı albümün piyasaya sürülmesiyle zamanlandığını ve sanki iş yerine alıntıya odaklanmış gibi görünüyordu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/kate-bush-running-up-that-hill-stranger-things-interview/

Yorum yapın

SMM Panel