Dunkin’ Donuts Super Bowl Reklamında Ben Affleck ve Jennifer Lopez’i İzleyin


Bennifer, Dunkin’de koşuyor.

Jennifer Lopez ve koca Ben Affleck Dunkin’ Donuts 2023 Super Bowl reklamında yardımcı yıldızlar ve bir latteye bayılacaksınız.

12 Şubat’ta büyük maç sırasında yayınlanan reklamda Ben, donut ve kahve zinciri için arabaya serviste çalışırken bir Dunkin’ T-shirt’ü ve kulaklığı takıyor. Komik montaj sırasında, oyuncu mağazanın sipariş sistemindeki simit düğmesini bulmaya çalışırken ve müşterilerle etkileşime girerken yakalanır.

Doğal olarak, pencereye yanaştığında çenesi düşen bir kadın, 50 yaşındaki adamla fotoğraf çektirmek isteyen bir başkası ve Ben’in arabaya servis müşterisi olarak gelen karısı da dahil olmak üzere birçoğu Ben’i anında tanır. .

“Burada ne yapıyorsun?” Jennifer reklamda ona soruyor. “Bütün gün işe gideceğini söylediğinde böyle mi yapıyorsun?” Tamamen mağlup görünen Ben daha sonra kamera dışındaki Dunkin’in iş arkadaşlarına “Gitmeliyim çocuklar” diyor.

Jennifer daha sonra “Bana bir bardak al” diye alay ediyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364675/watch-ben-affleck-and-wife-jennifer-lopez-star-in-hilarious-dunkin-donuts-super-bowl-ad?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir