Düğün Özel Programına İlk Bakışta Teresa Giudice’in “Yaparım” Dediğini İzleyin


Dramadan düğünlere kadar her şey Jersey’de daha büyük.

BravoCon 2022’ye katılırken, Teresa Giudice ve Louie Ruelas Ağustos ayındaki düğünlerinden bir dakikalık özel bir klip yayınladıklarında hayranlarını şaşırttı.

İster gelinin meşhur saç modeli, ister yıldızlarla dolu kamera hücresi olsun, 15 Ekim’deki katılımcılar, günün ne kadar özel olduğuna dair bir ön izleme aldıklarında sevindiler. Ek bir bonus olarak Bravo, Teresa ve Louie’nin özel düğün programının bir hafta sonra yayınlanacağını doğruladı. bu New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları 13. sezon finali gelecek yıl.

Büyük töreni kaçırdıysanız, Bravo çifti 6 Ağustos’ta East Brunswick, NJ’deki Park Chateau’da düzenlenen bir törende “Yaparım” dedi. yasa Melisa Gorga) katıldı.

Dahil olmak üzere diğer Bravolebrities ashley darby, Dorinda Karışık, Kenya Moore, Phaedra Parkları ve Chanel Ayan ayrıca bir davetiye aldı ve kutlamak için Jersey’e gitti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350679/watch-teresa-giudice-and-louie-ruelas-exchange-vows-in-first-look-at-wedding-special?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir