Düğün Fotoğraflarına Bakın – Hollywood Life


Abigail Breslin


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Little Miss Sunshine artık Little Miss Married! Abigail Breslin ile evlendi Ira Kunyansky 28 Ocak’ta aktris, 29 Ocak’ta bir Instagram gönderisinde bunu doğruladı. Instagram fotoğrafı onun elmas alyans ve nişan yüzüğü.

26 yaşındaki Çığlık kraliçeleri şap ayrıca resepsiyonda dans pistinde Ira ile bir fotoğrafını paylaştı. Abigail, dekolteli, omuzları açık güzel bir gelinlik giymişti. “01.28.23 en iyi arkadaşımla evlendi. @richruski, ”diye yazdı. Instagram fotoğrafı. Ira, evliliklerinin şerefine gönderi paylaştı. Abigail hakkında “Diğer yarımı sev,” diye yazdı. instagram.

Ünlü arkadaşları, Abigail ve Ira’nın düğünü şerefine sevgilerini gönderdiler. sarah hyland Abigail’in gönderisine yorum yaptı, “GORG.” Rosario Dawson “Yayayayayayay!! Tebrikler!!!!” Kat McNamara “Awww tebrikler Abbie! Senin adına sevindim! Şimdiye kadarki en büyük sarılmalar!!!”

Abigail ve Ira en az 2017’de çıkmaya başladılar. Şubat 2022’de nişanlandılar. instagram. “’Ah’ gibiydim. #angagedyall, ”diye yazdı.

Koridorda yürümeden önce, Abigail’in bekarlığa veda partisi için özel bir isteği vardı. “Eh, hayatım şimdi tamamlandı. Bekarlığa veda partimin ilk yarısını inanılmaz kıldığınız için @partygoatsla’ya çok teşekkür ederim. (Evet, bekarlığa veda partim için keçi yogası istedim, hayır hiç utanmam yok.) Instagram videosu Ocak başında. “Tüm gelin partime ve anneme ev sahipliği yaptıkları/bunu ayarlamaya yardım ettikleri için özel teşekkürler. Ve @partygoatsla’daki işleyiciler. En büyük teşekkür Gizmo ve Doc Brown’a (kelimenin tam anlamıyla GOATS). En iyi gün yasal.

Abigail ve Ira’nın düğünü, Abigail’in babasının COVID-19’dan vefatından yaklaşık iki yıl sonra gerçekleşir. Instagram biyografisinde Abigail’in hala bir tumblr gönderisi ölümünün birinci yıl dönümünde babasına adadı. “Dada, babam olduğun için çok minnettarım,” diye son derece kişisel makalesini bitirdi. “Dünyanın en iyisi olduğun için teşekkür ederim. Seni hep özleyeceğim ve hep burada olmanı dileyeceğim. Ama bugün üzülmek yerine, sana sahip olduğum için şanslı olduğum için mutlu olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Hala sonsuza kadar senin, karın kasları.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/30/abigail-breslin-married-ira-kunyansky-wedding-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir