Düğün Detayları – Hollywood Life


andi dorfman evli


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Hiçbir şey İtalya’da gösterişli bir düğün kadar romantik olamaz! Hangisi tam olarak nerede bekarlığa veda şap, Andi Dorfman36, şimdiki kocasıyla evlendi, Blaine Hart31 Mayıs’ta kaynaklar doğruladı ABD Haftalık. Yeni evliler tarafından resmi düğün töreni fotoğrafları henüz yayınlanmasa da, Andi çarpıcı beyaz prova gece elbisesini aracılığıyla gösterdi. instagram önceki gün Gelin, esmer buklelerini zarif dalgalar halinde aşağı indirdi ve sırtında seksi bir oyuk olan uzun kollu bir elbise giydi.

Romantik törenden sadece iki ay önce esmer güzel konuştu ABD Haftalık ve insanların düğününden neler bekleyebileceğine dair detayları döktü. Çift, 2021’de İtalya’da yeniden bağlandığından, Andi’ye yalnızca düğünlerin burada yapılması gerektiğini bildirdi. “Bir süre sonra kalacağız. [the wedding]ama sanırım eve gideceğiz ve sonsuza dek sürecek gibi görünen bir süre için inşa edilen yeni evimize gireceğiz ve sonra muhtemelen bir dakikanızı ayıracağız ve sonra yapacağız. [an official] balayı. Mart 2023’te iki balayı geçirmiş gibi hissediyorum!

New York Times’ın en çok satan yazarı ve Blaine, resmi törenden bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce, Mart 2022’de nişanlandı. “BEKLEMEYE DEĞER!!” Instagram’ına e yazdınişan duyurusu 30 Mart’ta. Daha sonra, çift fışkırdı İNSANLAR bekleyen evlilikleri hakkında. Andi o sırada “Blaine bana akşam yemeği için rezervasyon yaptırdığını söyledi ve sahilde gün batımı kokteylleri yapmak isteyip istemediğimi sordu ki bu Los Angeles’ta her zaman yaptığımız bir şeydi” dedi. “Yerimize indik, biraz şarap koyduk, suya doğru yürüdük ve arkamı döndüğümde tek dizinin üstündeydi.” O kadar heyecanlandığını ve sonrasında ne olduğunu tam olarak hatırlamadığını açıkladı. “Ne dediğini hatırlamıyorum bile, sadece ona sarılıp ağladığımı hatırlıyorum,” diye devam etti.

Nişan samimi olmasına ve sadece Andi ve Blaine olmasına rağmen, daha sonra sevdiklerini davet ederek onu şaşırttı. “Ve sonra, en iyi kısmı, bana akşam yemeği yerine geceyi Hotel Bel-Air’de geçireceğimizi söylemesiydi. Bu yüzden bir çanta hazırlamak için eve gittik ve evimizin kapısını açtığımda, hem ailelerimiz hem de en yakın arkadaşlarım beni şaşırtmak için oradaydı,” diye alay etti. “İşte o zaman gerçekten haykırmaya başladım.”

Andi törenin hemen öncesinde şunları söyledi: ABD Haftalık özel bir kıyafet giymeyi planladığını Mark Ingram gelinlik. “Sanırım üç gün boyunca yaklaşık üç ya da dört elbisem olacak. [of] olaylar. Elbiseler için düğündeyim!” diye şaka yaptı o sırada. “Bunda utanacak bir şeyim yok. “Mümkün olduğu kadar insanca değişeceğim” gibiydim. Ama New York’a gittim ve arkadaşlarımdan biri bir gelin stilisti, ki bu bir nimettir. … New York’a gidiyoruz, çok eğlenceliydi. Ana elbisem Mark Ingram, New York’taki gelinlik dünyasında bir efsane. Ona göre tasarlıyor. tam anlamıyla oradaydım [on March 3] ve kumaşı kesiyoruz, bir şeyler kıvırıyoruz ve muslin fitingini yapıyoruz. Dürüst olmak gerekirse o kısım benim için bir rüyaydı.

Andi Dorfman evlendi
Andi Dorfman, 31 Mayıs 2023’te Blaine Hart ile evlendi. ( Erik Pendzich/Shutterstock)

Andi, Sezon 18’de ün kazandı. Bekâr ve daha sonra, 10. Sezon bekarlığa veda. Daha sonra sırasıyla 2016 ve 2018’de en çok satan iki kitap yazdı. İlk kitabı, Tamam Değil: Kalp Kırıklığını Asla Sonra Mutlu Olmaya Dönüştürmekikincisinden iki yıl önce geldi, Tek Akıl Durumu. Blaine, Amerika Birleşik Devletleri’nin güneyinden ticari bir emlakçıdır. ABD Haftalık. Mutlu çift, ortak arkadaşları aracılığıyla bir araya geldi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/andi-dorfman-married-blaine-hart-wedding-details/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir