Düğün Detayları – Hollywood Life


Beanie Feldstein, Bonnie Chance Roberts ile evlendi.


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Adela Loconte/Shutterstock

Nişanlandıktan bir yıl sonra, Akıllı kitap yıldız Bere Feldstein29, evli yapımcı Bonnie-Chance Roberts tarafından bildirildiği üzere, 19 Mayıs hafta sonu boyunca New York’ta rağbet. Beanie aşk hikayelerinin çıkış noktasına, “İlk öpüştüğümüz andan itibaren ikimiz de evleneceğimizi biliyorduk ve bundan aylar sonra Bon, zamanı geldiğinde bana evlenme teklif edecek kişinin kendisi olmak istediğini açıklamıştı,” dedi. Özellikle aktörün kız kardeşi olan esmer güzellik Yunus Tepesiçarpıcı beyaz bir elbise giymişti (SEE FOTOĞRAFLAR BURADA) dekolte ve kollar boyunca beyaz bir dantel tasarıma sahip Gucci imzalı.

Beanie Feldstein evlendi
Beanie Feldstein (solda) ve Bonnie-Chance Roberts, 20 Mayıs 2023’te evlendi. (Adela Loconte/Shutterstock)

29 yaşındaki güzel, hayalindeki gelinliği yere kadar uzanan bir duvak ve pırlanta damlacık küpelerle kombinledi. Bu arada Bonnie, yine Gucci tarafından yapılan şık, ipeksi pembe bir smokini salladı. Allık pembe takımını gök beyazı bir yelek ve onunla uyumlu beyaz papyonla tamamladı. Bonnie ona aldı Instagram Hikayesi 1 Haziran’da, güzel parçayı tasarladığı için Gucci’ye teşekkür etmek için. Başlık, “Damatlık hayallerimi gerçeğe dönüştürdüğün için teşekkürler @gucci,” diye başladı. “Hiç bu kadar özel ve aynı anda kendimi tek seferde hissetmemiştim!”

Beanie ve Bonnie’nin töreni New York’un kuzeyindeki Cedar Lakes Malikanesinde yapıldı. Leydi Kuş yıldızlar ona “mutlu” yer diyor. Malikane ve çocukluğu, yaz kampı temalı düğününe de ilham verdi. Beanie, “Burası bizim mutlu yerimiz,” diye açıkladı. rağbet. “On yıl boyunca yaz kampına giderek büyüdüm ve ailem ve büyükbabamın her iki grubu da yaz kampında tanıştı, bu yüzden kamp, ​​ailemin nesiller boyu süren bir sevgi soyu. Londra’da tanışmış ve bir film setinde aşık olmuş olsak da, bir kampta evlenmek gerçekten çok güzel, duygusal bir eve dönüştü.”

Gösterişli düğünleri de etkileyici bir davetli listesine sahipti. Amerikan korku hikayesi aktris sarah paulson48 ve uzun süredir birlikte olduğu partneri, Hollanda Taylor, 80, katılımda. 48 yaşındaki, Beanie ve eşinin kapsayıcı olması için “gelinler” dediği gelin partisinin de bir parçasıydı. “Farklı cinsiyetlerden, stil ve ifade anlayışlarından çok sayıda gelin istediğimizi bildiğimiz için, geleneksel rotayı takip etmeyeceğimizi hemen anladık. [when it came to their wardrobe]Jonah’ın kız kardeşi paylaştı. “Büyük günümüzde arkadaşlarımızın kendileri gibi hissetmeleri bizim için çok önemliydi. Kendilerine doğru gelmeyen hiçbir şeyin içine girmelerini istemedik.”

Bonnie, Haziran 2022’de yaptığı gibi, evlenme teklif eden kişi olmak konusunda kararlıydı (bkz. fotoğraflar burada). Beanie, 23 Haziran 2022’de nişan fotoğraflarına “Evet, bon,” açıklamasını yaptı. “Çok farklı iki yerden geldiğimiz ve her şeye rağmen birbirimizi bulduğumuz gerçeğine her zaman hayret etmişizdir,” Bonnie söylenmiş rağbet düğün haberlerinin arasında. “Liverpool ve Los Angeles’ta ayrı geçirdiğimiz 13 ay boyunca yaşadığımızdan daha somut olmamıştı. Bu yüzden teklif, birbirimizi bulmak ve evlenme anına ulaşmak için kat ettiğimiz uzun yolların bir kutlamasıydı.” Diğer birkaç önemli konuk arasında aktörler de vardı. Kathryn Gallagher, Kaitlyn Deverile birlikte Ben Platt.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/beanie-feldstein-married-bonnie-chance-roberts-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir