Dudak Parlatıcısı Yanak Trendi, Allık Oyununuzu Yükseltmenin En Kolay Yolu


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

TikTok’ta tonlarca yaratıcı güzellik tüyosu var. Birkaç ay önce güzeller, geleneksel pudra allıkları yerine yanaklarına dudak parlatıcısı, ruj ve daha fazlasını sürmeye başladı. Sonuçlar? Muhteşem bir şeffaf yanak rengi gibi sadece saniyeler içinde parlayan, parıldayan yanaklar.

Peki, allığa alternatif olarak dudak ürünleri kullanmanın çayı nedir? Yanaklar için dudak parlatıcısı, birçok kişinin dediği gibi, nemli bir ciltle sonuçlanan hızlı bir makyaj trendidir. Trendi deneyenler ürünü parmaklarıyla karıştırdıklarını sosyal medyada paylaşırken, diğerleri fırça ya da makyaj süngeri tercih ediyor. Bazıları dudak parlatıcısını bir pudra allık ile sabitler, böylece kabarmaz veya yapışkanlık hissi vermez. Diğerleri, zengin görünümlü, kremsi bir DIY allık oluşturmak için ruj kullandılar (büyükannesinin bunu kırmızı rujuyla yaptığını hatırlayan başka biri var mı?)

Göründüğü gibi, çekmek istediğiniz görünüme bağlı olarak her türlü dudak ürününü kendin yap allık olarak kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, çok yönlü makyaj trendi, özellikle yaz için geri getirmek için mükemmel olan parlak bir ten ile sonuçlanır.

Cazibenize daha fazla parlaklık katmak veya aceleyle teninize biraz renk katmak istiyorsanız, dudak parlatıcısı elde edebileceğiniz tüm farklı yolları (+ ruj + dudak tonu + dudak balsamı… ) yanaklar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372711/the-lip-gloss-cheek-makeup-trend-is-the-easiest-way-elevate-your-blush-game?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir