Dua Lipa’nın Neon Yeşil Kesimli Elbisesi: İzle – Hollywood Life


dua lipa


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Ceská editoriální fotografie/Profimedia/Shutterstock

Dua Lipa her zaman bir çeşit seksi kıyafet sallıyor ve Spotify Cannes Lions Festivali’nde sahne aldığında tam olarak yaptığı şey buydu. 26 yaşındaki, çapraz boyun çizgisi ve göğsünde bir oyuğu olan özel bir neon yeşili Coperni elbisesini salladı.

Dua’nın kolsuz elbisesi boynuna dolandı ve korsajında ​​bir kesik vardı ve altına sütyensiz girdi, bol dekolte ortaya çıktı. Elbisenin alt yarısında, süper kısa etek ucunun altında minik iç çamaşırları olan bir şal etek vardı. Cesur görünümünü bir çift file tayt ve piyasaya sürülmemiş Puma x Dua Lipa Sneakers ile süsledi.

Cazibesine gelince, Dua uzun koyu siyah saçlarını aşağı indirdi ve ortada gevşek dalgalar halinde ayrıldı, boğucu dumanlı bir göz ve çıplak mat bir dudak görünümünü tamamladı.

Dua son zamanlarda bir dizi muhteşem kıyafet giyiyor ve daha geçen gün Slovakya’daki Love Stream Festivalinde dar, metalik gümüş çapraz bir kısa üst ve ona uygun, dar bir mini etek giydiğinde performans sergiledi.

Dua’nın tüm kıyafeti özel bir courrèges görünümündeydi ve üst kısmı yaka kısmında çapraz şekilde çaprazlanmıştı ve minik gümüş halkalarla süslenmişti. Mini etek önden sarılmıştı ve arkasını ortaya çıkaran süper kısa bir etek vardı. Görünümünü yüksek beyaz çoraplar ve gümüş renkli kalın spor ayakkabılarla süsledi.

Bu görünümün yanı sıra, Dua kısa süre önce, seksi, şeffaf iki parçalı bir takım giydiği fotoğraflarını yayınladığında kasabadaydı. Uzun kollu kısa bir Jean Paul Gaultier The Cartouche Crop Top ile uyumlu yüksek belli Jean Paul Gaultier Cartouche Bisiklet Şortu giydi. Kıyafetini bir çift Sonbahar 2000 Dior CD Logo Yeşil Çizme, Twojeys Simge Çizme kolye ve Kelebekli Blumarine Belt Metal ile şekillendirdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/dua-lipa-neon-green-cutout-dress-watch/

Yorum yapın

SMM Panel