Dua Lipa’nın Bikinileri Tatilde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Dua Lipa'nın Bikinileri Tatilde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Dua Lipa, 27, tatilinde rahatlıyor. İngiltere doğumlu şarkıcı, 24 Mart Cuma günü paylaştığı ve “ada zamanında yaşadığını” ilan ettiği yeni bir Instagram gönderisinde birden fazla bikini giydiği için muhteşem görünüyordu. İlk fotoğrafta, Dua bir karpuz parçasına tutunmuş, kırmızı ve beyaz iki parça Hello Kitty giymiş, koyu renk saçlarını tepede güneş gözlüğü ile topuz yapmış. Arkasında okyanus olan yeşil, çimenli bir çime bakan otel odası balkonunda oturuyor gibiydi.

Bir sonraki adımda, turuncu bir tığ işi alt ve daha koyu turuncu bir alt ile düz bir ada şıklığıydı. Üstüne boncuk işlemeli uyumlu bir yelek ve büyük bir halka küpe (yine turuncu) ekledi. Dua ayrıca her iki elinde iki büyük altın yüzük taktı ve döngüyü kahverengi detaylı yeşil ve turuncu askılı bir sandaletle tamamladı.

Üçüncü bir bakışta, “Havada Kalkan” şarkıcı, ağaca tırmanma becerilerini ipli bir üst ile bebek mavisi dantelli iki parçalı gösterdi.

Ayrıca siyah deri bir tote ile yere uzanırken sıcak pembe ekin üstü olan turuncu bir tığ işi pantolon da dahil olmak üzere başka havalı görünümler de giymişti.

Dua Lipa'nın Bikinileri Tatilde: Fotoğraflar – Hollywood Life
Dua Lipa tatilde poz veriyor. (MEGA)

Binlerce kişi, yorumlarda destek göstermek de dahil olmak üzere sevgiyi paylaşmak için fotoğrafa iki kez dokundu. “Ada zamanı sana çok yakışmış!” biri yazdı. “Var olan bir şeyden önceki tatil mi?” bir diğeri alay etti, belki de merakla beklenen yeni bir albüm kaydedebileceğini öne sürdü. Üçüncüsü seksi görüntülere “Kızım… kesinlikle parlıyorsun ve çok harika görünüyorsun” yazdı.

Dua daha önce formda kalma konusunda açıldı ve sağlıklı beslenirken ara sıra kendini şımarttığını ancak akşam 6’dan sonra yemek yemediğini ortaya çıkardı. – ama meşgul olmadığım günlerle sınırlamaya çalışıyorum çünkü çörek yersem, genellikle beni yemek komasına sokar, ”dedi. Hizmetinizde podcast geçen yıl.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/24/dua-lipa-bikinis-vacation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir