Dua Lipa, Manchester Show’da Pembe Catsuit ve Dior Bikini Üstünü Taşladı – Hollywood Life


Dua Lipa


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency

Dua Lipa, 26, bir kalabalığı nasıl eğlendireceğini ve bunu yaparken iyi görüneceğini biliyor! Şarkıcı, Manchester şovunda çeşitli sahne kıyafetleriyle muhteşem görünüyordu. Geleceğin Nostalji Dünya Turu Cuma gecesi. Bir tanesi dirseklerine kadar uzanan uyumlu eldivenleri olan parlak pembe kolsuz bir catsuit, bir diğeri ise Dior bikini üstü ve uyumlu çoraplarla uyumlu etek içeriyordu.

Güzel, aynı zamanda gümüş pullu bir elbiseyi ve eşleşen ayak bileği botlarını sahnede çalkalarken salladı. Kendinden emin ve seksi dans hareketleri ve unutulmaz vokaller arasında akşam için mükemmel bir ton belirledi ve herkesi gerçekten unutulmaz bir an görmüş gibi hissettirdi.

Dua epik gönderiyi paylaştığında, hayranlarının yorum yapması uzun sürmedi. Bir hayran heyecanla “Pembe bir kıyafet var” diye haykırdı, bir diğeri de onun gidecekleri bir gösteride aynı kıyafetleri giymesini umduklarını dile getirdi. Başka bir hayran “Kesinlikle güzel” yazdı, dördüncüsü ise onu “tüm zamanların en iyi şarkıcısı” olarak nitelendirdi.

Dua Lipa
Dua Lipa önceki bir etkinlikte başka bir pembe kıyafeti sergiledi. (Stewart Cook/Shutterstock)

Dua, Manchester şovunda dikkat çekmeden önce, iki hafta önce 2022 Grammy Ödülleri’nde büyüledi. Giydiği ve ortadan ayırdığı platin sarısı saçları ve siyah ve altın rengi kemerleri ve askıları olan uzun siyah kolsuz bir elbiseyle bile iri olana kadar geldi. Ayrıca, görünümü tamamlamak için altın bir kolye ve bilezikler taktı ve doğal olarak güzel özelliklerini kırmızı ruj ve diğer gurur verici makyajlarla vurguladı.

Bundan bir hafta önce, Las Vegas, NV’de performans sergilerken, dar kolsuz bir catsuit ve uyumlu eldivenlerden oluşan neon yeşili bir görünümle dikkatleri üzerine çekti. Saçları açıktı ve makyajı her zamanki gibi yerindeydi. Gösteri sırasında durmak bilmeyen dans hareketlerini bozdu ve herkese neden uluslararası alanda tanınan bir süperstar olduğunu hatırlattı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/dua-lipa-pink-catsuit-dior-bikini-top-manchester-show-video/

Yorum yapın