Dua Lipa Kovboy Çizmeleri Dupe: Shop – Hollywood Life


kovboy botları
Resim Kredisi: Fitz/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Sonbahar yaklaşıyor ve önümüzde duran şenlik ateşleri, balkabağı aromalı içecekler ve Cadılar Bayramı ile ilgili eğlence konusunda kesinlikle kendinden geçmiş durumdayız. Herkes sonbaharın resmi olmayan resmi açılış sezonu olduğunu bilir ve bu yıl hem ünlüler hem de influencerlar arasındaki büyük trend, klasik kovboy çizmesi.

Batı Kovboy Kız Botları: 46 – 58 $ – Amazon’dan satın alın

Uluslararası pop yıldızı ve ödüllü şarkıcı Dua Lipa ona aldı Instagram Geçen ay sevimli bir mini etekle, sonsuz gibi görünen bacaklarını ve bir çift uzun kovboy çizmesini sergiledi. Bu botları sallayan tek yıldız Lipa değil, Kendall Jenner ve Emily Ratajkowski de rodeoya hazır görünüyor. Kendimize bir çift kovboy çizmesi almak resmen şart ve bu Batı Kovboy Kız Çizmeleri Amazon’dan tüm kutuları işaretleyin.

Siyah bir kovboy çizmesi.

Lipa’nın çiftini tam olarak nereden aldığından emin değiliz, ancak bunların batı kovboy çizmeleri onlara oldukça benziyor ve sadece 46 dolardan başlıyor. Klasik kovboy kız görünümüne sahip bu Batılı botlar güzel bir şekilde işlenmiştir ve 4 eğlenceli renkte sunulur: siyah, ten rengi, kahverengi ve bordo. Yüksek kaliteli sentetik deriden yapıldığı için bu botların yapımında hayvanların zarar görmesinden endişelenmenize gerek yok.

Bot satın almak zor bir süreç olabilir. Bu tür ayakkabılar genellikle ayaklarınızı terletir ve alışkın değilseniz giymek rahatsız edici olabilir. Ancak, bu ortak sorunlar bu çift ile ortaya çıkmaz. batı kovboy çizmeleri. Ayakkabılar, teri tamamen uzaklaştıran ve her adımda yastık gibi yastıklı bir his veren yumuşak sentetik bir astar içerir.

Amazon’da yaklaşık 1.500 puanla, Bu botlar 5 üzerinden etkileyici bir 4,6 yıldız koruyun. Bir 5 yıldızlı değerlendirici ve doğrulanmış alıcı bu botların ‘güzel ve rahat’ olduğunu söyleyen bir inceleme bıraktı.

“Aşk, aşk, bu çizmeleri seviyorum. Çok fazla iltifat aldım, izini kaybettim. Uyum konusunda gergindim ama oldukça yakındı…Uyluk bölgesi benim beğenime uyuyor. Çok sıkı veya büyük değil. Bunları konserlere, partilere ve hatta market alışverişlerine giyiyorum. Daha fazla satın almak için sabırsızlanıyorum. Onları kesinlikle tavsiye ederim.”

Dua Lipa sevimli çizmeleri için küçük bir servet harcamış olsa da, bunları bildirmekten mutluluk duyuyoruz. batı kovboy çizmeleri mükemmel bir kopyadır ve Amazon’dan 46 $ gibi düşük bir fiyata sipariş edilebilir. Sonbahar resmi olarak 22’sinde başlıyor, bu yüzden Amazon’a koşup çiftinizi şimdi sipariş etmek isteyeceksiniz!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/dua-lipa-cowboy-boots-dupe-4839624/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir