Dua Lipa Konseri Göstericileri Gösteri Sırasında Havai Fişekler Açıldıktan Sonra Yaralandı


Üç Dua Lipa Hayranları Toronto’daki son konseri sırasında hafif yaralandı.

27 Temmuz’da yetkililer, “Levitating” şarkıcının performansının sonuna doğru birisinin yetkisiz havai fişek fırlattığı raporlarına yanıt olarak Scotiabank Arena’ya çağrıldı. İnsanlaranmak Memur Cindy ChungToronto polisi için bir Medya İlişkileri Görevlisi.

Cindy, konsere katılanların “çok hafif yaralanmalardan” muzdarip olduğunu ve gösteri sırasında çalışan sağlık görevlileri tarafından görüldüğünü söyledi.

Ayrıca, çıkışa havai fişeklerin binaya herhangi bir zarar vermediğini söyledi. Polis şu anda olayı araştırıyor ve şu anda bir şüpheli yok.

E! Haberler, yorum için Toronto polisine ulaştı, ancak henüz haber alamadı.

Olayın görüntülerini yakalayan hayranlar, görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Birinde TikTokDua, arka planda yüksek havai fişek sesleri çınlarken sahnenin podyumunda yürürken hayranlarına veda ederken görülüyor. Şarkıcı, ana sahnede dansçılarına tekrar katılırken kafası karışmış görünüyordu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339873/3-dua-lipa-concertgoers-injured-after-unsanctioned-fireworks-are-set-off-during-toronto-show?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir