Dua Lipa, Gigi Hadid ve Daha Fazla Ünlü Gibi Bu Yaz Tığ İşlerinde Öldürün


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Yaşadığınız her yerde veya Instagram’da kızlar tarafından giyilen tığ modellerini fark ettiyseniz, doğru yere geldiniz. Gibi ünlülerin giydiği tığ işi stillerinden çok ilham alıyoruz. Dua Lipa, Gigi Hadid, Elsa Hoşçakalve suki su evi Yaz için tam zamanında sizin için bir tığ işi alışveriş rehberi hazırladığımızı.

Tığ bu sezon daha sıcak havalar için mükemmel bir trend, çünkü hem sıcaklık hem de stil açısından sizi serinletecek. İster şık nötr tonlar, ister eğlenceli parlak renkler sallıyor olun, bu, tatile çıktığı bir gecede veya plaj örtüsü olarak giymek için mükemmel bir trend. Bize güvenin, sahilde veya seyahatinizde en şık siz olacaksınız.

Bu malzemeyi giymenin pek çok yolu var. sofistike elbise, modaya uygun bir mini etek, eğlenceli bir kırpma üstveya sevimli aksesuarlar. En iyi haber? Bunlar stiller sadece 8 dolardan başlıyor. Tığ işi trendini sallamanın 16 yolu için aşağıya kaydırın.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333757/slay-in-crochet-this-summer-like-dua-lipa-gigi-hadid-elsa-hosk-more-celebs?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel