Dua Lipa, 21. Doğum Günü İçin Rahibe Rina İle Thong Bikini Pic Gönderdi – Hollywood Life


Dua Lipa ve Rahibe Rina Lipa


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Hannah Young/Shutterstock

Dua Lipa küçük kız kardeşini onurlandırmaktan geri durmadı Rina Lipa14 Mayıs’ta 21. doğum günü. “Levitating” şarkıcısı Instagram’da, yıllar boyunca birbirine çok yakın görünen ikilinin sıcak kalpli bir sürü fotoğrafını yayınladı. “Ana squeeeeeeze’m için mutlu yıllar!! hayatımın ışığı ~ kız kardeşim @rinalipa seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum… 21!!!!!” yazısıyla paylaştı.

İlk fotoğrafta Dua, Rina’yı bebekken tutarken sevimli bir yakın çekimini yayınladı. İkinci resimde, ikisi güneşli bir günde bir havuzun yanında eğleniyor gibi görünüyor. Dua, gökkuşağı ve çiçek desenli minik bir ipli bikiniyi sallarken, Rina altın zincirli sıcak pembe bir mayo giyiyor. Kız kardeşler gibi, ikisi de saçlarını sıkı topuz yapıp aynı pembe şeffaf güneş gözlüklerini takıyorlar. Üçüncü enstantane fotoğrafta, çift ellerinde içeceklerle birlikte poz verirken, Dua tüylü bir hayvan baskılı şapka takıyor.

Dördüncü fotoğrafta Dua, içinde sıvı bulunan berrak bir kafatası süslemesini tutan Rina’nın arkasında durarak kulaktan kulağa sırıtırken yeşil ve beyaz bir pijama sallıyor. Beşinci fotoğrafta, ikisi birbirine oturan önlüklerle yan yana duruyor. Altıncı resimde, Dua yakalı bir ceket ve halka küpelerle yana bakarken yan yana duruyorlar. Ve son olarak, gönderinin son bölümünde ikili daha önce görülen bikinilerle gülüp birbirlerine sarılıyorlar.

Dua Lipa ve Rahibe Rina Lipa
Dua Lipa ve Rahibe Rina Lipa (Hannah Young/Shutterstock)

Bu, halkın 21 yaşındaki Rina Lipa’dan gördüğü ilk şey değil. Yükselen bir model ve aktris, Şubat 2021’de Milano Moda Haftası’nda podyumda yürüdü ve ayrıca Nasty Gal ile birden fazla fotoğraf çekiminde işbirliği yaptı.

Dua ayrıca, Aralık 2021’de kendi hesabından ayrıldıktan sonra neon bir mayoyla sallanan bir fotoğrafını paylaştığı için Instagram sayfasında seksi bir bikini giymeye yabancı değil. Enver Hadid. “° 𐐪𐑂 ♡ 𐐪𐑂 ada zamanında yaşamak 😵‍💫.” Alt yazı okundu, açıkça en iyi hayatını yaşıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/dua-lipa-sister-rina-thong-bikinis-throwback-photo/

Yorum yapın