Drew ve Sheree, Ralph’in Eşcinsel Olmasına Karşı Dava Açtı – Hollywood Life


Drew Sidora


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephanie Eley/Bravo

Bu sezonun başlarında, Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları, Çizdi Sidora asistanına söylendi Anthonyiddiaya göre insanlara kocasının, Ralph Pittman, eşcinseldir. Drew bu bilgiyi aracılığıyla duydu Şeree Whitfield’ın arkadaş, Fatum, ve o bundan mutlu değildi. Ancak bunu duyduktan sonra, aynı asistanının ona bir zamanlar Sheree için çalıştığını söylediğini, ancak Sheree’nin hizmetleri için ona ödeme yapmadığını açıkladı. Yani 2. Bölüm sırasında RHOA yeniden birleşme, Andy Cohen her şeyin dibine varmaya çalıştı.

İlk olarak Andy, Sheree’ye, Anthony’nin Drew’a söylediği iddia edilen bilgiler üzerine onunla hiç yüzleşip yüzleşmediğini sordu ve o, yaptığını söyledi ve ona “bunu asla söylemediğini” söyledi. Ancak Andy ve Drew, Anthony’nin programda söylediğine dikkat çekti. Sheree, Drew ve Anthony’nin onu zorlamaya çalıştıklarının aptalca bir anlatı olduğunu söyledi. “Ödemeseydim, olduğum kadar kutsanmazdım. [people]”dedi Shere.

Daha sonra Andy, Drew’a neden Anthony’nin Ralph’in eşcinsel olduğunu söylememiş gibi davrandığını sordu ve “O söylemediğini söyledi” dedi. Ardından, Ralph ve Anthony’nin suçlama hakkında konuştuğu bir kaydı çaldı, bu sırada Anthony bunu reddetti ve Sheree’yi “s*rtük” olarak nitelendirdi. Daha sonra, Sheree, Anthony’yi FaceTime aracılığıyla aramayı ve kendini haklı çıkarmak için ondan başka neler alabileceğini görmeyi kendine görev edindi. Asistanı olup olmadığını sordu, “Hayır” dedi. Sonra ona borcunun olup olmadığını sordu ve “Bana borcun yok” dedi.

Ama Andy bu bilgiyi pek umursamıyordu – iyi şeyleri istiyordu. “Sheree’ye Ralph’in eşcinsel olduğunu söyledin mi?” Andy, Anthony’ye sordu ve o da “Belki bir ara öyle yaptım ama bunu yaptığımı hatırlamıyorum” dedi. Drew, Anthony’nin şimdi anlatıyı “çevirdiğine” inanamadı ve Andy, Anthony tarafından sinirlendi, bu yüzden Sheree’nin telefonunu aldı ve FaceTime aramasını sonlandırdı. “İhtiyacımız olan şey bu – teşekkürler,” dedi Andy, bunun daha derine dalmaya değer bir konu olmadığını bilerek.

Daha sonra yeniden birleşme sırasında, marlo Hampton sorunlu geçmişi hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkardı. Kenya Moore onu kimliğini taklit etmekle suçladı, ancak Marlo’nun doğum belgesi, gerçek adının Marlo olduğunu gösterdi – Marlo’nun tutuklama raporlarından birinde görülen bir isim olan LaToya Hutchinson değil. Böylece Marlo, Kenya’nın onu alt etme girişimine güldü.

Daha fazla drama ister misin? Bölüm 3 RHOA Reunion, 25 Eylül Pazar günü saat 20:00’de Bravo’da yayınlanacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/18/rhoa-reunion-drew-sheree-feud-ralph-pittman-gay/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir