Drew Scott ve Linda Phan’ın Bebeği Doğdu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Drew Scott ve Linda Phan'ın Bebeği Doğdu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Tebrikler sırayla Drew Scott43 ve eşi Linda Phan, 36! Linda, 1 Haziran’da ilk çocukları Parker James’i dünyaya getirdi. Heyecanlı haberi sosyal medyadan duyurdular. Yeni baba, üç kişilik yeni ailenin iki fotoğrafının bulunduğu bir atlıkarınca altında Instagram gönderisine “Hayatlarımız sonsuza dek değişti… Dünyaya hoş geldiniz Parker James” yazdı. İlk fotoğraf siyah beyaz renkliydi ve Drew ile Linda’nın minik ellerine dolanmış parmaklarını gösteriyordu. İkinci fotoğraf, Linda’nın Parker’ı emzirdiğini ve Drew’un oğluna sevgiyle baktığını gösteriyordu.

Linda, kocasıyla aynı anda posta göndermedi. Ancak, günün erken saatlerinde bir paylaşımda bulundu. Fotoğraf bir portakal çiçeğinin başlığı, “BenGünün nsight zamanlayıcı teklifi anlıyor.” İkinci bir fotoğrafta, “Doğa acele etmez, yine de her şey yapılır” sözü vardı. Ayrıca Instagram Story’de Drew ile Maxi-Cosi USA bebek salıncağından fışkıran bir reklamı vardı.

2018’de evlenen çift, Aralık 2021’de bebek beklediklerini doğruladı. Drew, iki ikiliyi kırmızı gömlekli gösteren bir ayna özçekiminde Linda’nın büyüyen bebek yumruğunu tatlı bir şekilde kucakladı. bu mülk kardeşler Star, yolculuklarıyla ilgili uzun bir başlıkta hamilelik haberlerini doğrulayan sevimli fotoğrafta kulaktan kulağa sırıtıyordu. Drew, “Sanırım artık haftalık banyo özçekimleri yapıyoruz,” diye başladı.

“Buraya gelmek bir maceraydı! Bu deneyimde yalnız olmadığımızı ve herkesin yol boyunca benzersiz zorluklarla dolu olduğunu biliyoruz” diye yazdı ve IUI ve IVF tedavilerini içeren iki yıllık bir doğurganlık yolculuğuna atıfta bulundu.

Drew Scott Linda Phan
Drew Scott ve Linda Phan ilk çocuklarını kucaklarına aldılar. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

“Bu yola ilk başladığımızda, birlikte çalıştığımız için şanslı olduğumuz doktorlara ve hikayelerini paylaşarak ya da sadece orada olmamıza destek olan aile ve arkadaşlarımıza çabucak minnettar hissettik” diye ekledi.

“Hayatımızdaki ezici bir zamanı daha yönetilebilir hale getirdi. Bunun üstesinden gelirken, bunu okuyan birinizin bile hangi yolda olursanız olun biraz daha az yalnız hissedebileceğini umuyoruz!” imza attı. Aynı gönderi 21 Aralık’ta Linda’nın Instagram hesabında paylaşılmıştı.

Çift ayrıca YouTube’da inişli çıkışlı yolculuklarını belgeleyen derin duygusal bir vlog paylaştı. Tedaviler, doktor ziyaretleri ve hatta meditasyon yoluyla bağ kurduklarını gösteren kısa klip boyunca birbirlerine çok aşık görünüyorlardı. Videonun sonunda hamile oldukları ortaya çıktı! Linda ve Drew’u küçük çocukları için tebrik ederiz.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/drew-scott-linda-phan-baby-born-photos/

Yorum yapın

SMM Panel