Drew Scott ve Karısı Linda Phan İlk Bebeği Karşılıyor


Drew Scott‘nin evinde yeni bir sakin var.

bu mülk kardeşler yıldız ve karısı, Linda Phanadında bir erkek bebek olan ilk çocuklarını karşıladı. Parker James Scott12 Mayıs – evliliklerinin dördüncü yıl dönümü. Yeni anne ve babanın yeni doğmuş bebekle yatarken çekilmiş bir fotoğrafının yanında, Drew Instagram’da yazdı“Hayatlarımız sonsuza dek değişti.”

Drew ve Linda, 1 Haziran’daki yeni bölümlerinde yeni sevinçlerini daha da detaylandırdılar. Evde dijital ses dosyası“ebeveynler olarak yeni rollerimizde gezinirken bu zamanın tadını çıkarmak” için küçük bir ara vereceklerini açıkladılar.

Drew, “Yeni bebeğimiz, sağlıklı bir bebek” paylaşımında bulundu. “O hayranlık uyandırıcı.”

Biraz “kaka” hissetse de, Linda 44 saatlik uzun çalışmanın ardından sonunda küçük çocuğuna kavuştuğu için “çok mutlu” olduğunu söyledi.

Linda, sezaryen geçirmeden önce epidural aldığı doğum hakkında “Artık çok bulanık görünüyor” dedi. “Sadece şu anda olmak, bence yapabileceğin tek şey bu. Çoğunlukla garip bir şekilde sakin hissettim. Sanki içinden akıyormuşum gibi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333151/property-brothers-drew-scott-and-wife-linda-phan-welcome-first-baby?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel