Drew Barrymore’un “Her Günü Güzelleştiren” 25 Doların Altındaki Olması Gerekenler


E!: Bana Olly ile ortaklığınızdan ve bunun neden sizde bu kadar yankı uyandıran bir marka olduğundan bahsedin.
DB: Çocuklarımla başladı. Vitamin almaya başladılar. Ve sonra tabii ki onları da denemek zorunda kaldım çünkü bir an yaşıyordum. Çocuklarım için bir şeyler satın almaktan kendime de ürünler almaya kadar gitti. Ve siz farkına varmadan, sadece bu markanın ürünleriyle dolu bir sepetim var.

Hap yutmayı gerçekten sevmiyorum. Her şeyden çok nefret ediyorum. Sakızları tercih ederim. Benim için kullanımı kolay bir ürün. Bu çok daha hoş bir deneyim. Olly sakızları benim için gerçekten oyunun kurallarını değiştirdi.

E!: İşlevsel olarak istediğinizi yapan ve keyifli bir kullanıcı deneyimi yaşatan ürünler bulmak güzel. Olly’yi denediğiniz diğer markalardan ayıran nedir?
DB: Bu deneyimin bir kısmı da ambalajda. Çok mutlu bir marka. Neşe ve oyunculuk yayıyorlar. Kolayca tanımlanabilen gerçekten benzersiz bir tarz. Bir mağazaya her girdiğinizde onu bir saniyede fark edebilirsiniz. Damarla etkileşim hoştur. Sahip olma eğiliminde olmalarını bile sevdim doldurma seçenekleribu birçok insan için önemlidir.

Mağazalarda ürün bulmak o kadar kolay ki, öyle bir varlıkları var ki. Olly’nin pek çok farklı ürün kategorisi var, bu yüzden kendimi sınırlı hissetmiyorum. Aslında yeni şeyler denemek ve kendime yeni hedefler belirlemek için ilham alıyorum.

E!: Her gün bir şey kullanırsan, seni mutlu eden bir şey de alabilirsin. Hemen hemen her ürünün aynı zamanda işlevsel olan eğlenceli bir versiyonu vardır.
DB: Şimdi, yeniden markalaşmak için çöp kutularına ve çöp torbalarına ihtiyacım var. Her gününüzü güzelleştirin. Bu çok önemli. Bu benim hayatımın misyonu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368920/drew-barrymore-shares-her-under-dollar25-beauty-must-haves-that-%22make-every-day-pretty%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir