Drew Barrymore’un Güzel Mutfak Serisi Yeni Mikser Koleksiyonunu Piyasaya Sürüyor


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Drew Barrymore #Mutfak Hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olmak için burada!

Made by Gather’ın kurucusu ve CEO’su Shae Hong ile işbirliği içinde, Güzel Mutfak Gereçleri line, mutfağında ihtiyaç duyabileceği her şeye şık ve uygun fiyatlı alternatifler sunuyor. İtibaren adaçayı yeşil hava fritözleri ve tost makinesi fırınları ile cesur karıştırma kapları ve dayanıklı tavalar, araçlarınızı ve cihazlarınızı saklamaya çalışmadan önce iki kez düşüneceksiniz. Adaçayı yeşili, yaban mersinli turta, istiridye grisi, beyaz krema ve siyah susam gibi benzersiz renk gruplarıyla, mutfağınızın temasına uyan veya bir şeyleri değiştirmeniz için size ilham veren bir renk kombinasyonu mutlaka bulacaksınız! Ayrıca, özenle tasarlanmış bu aletler, aletler ve çatal bıçak takımı, darmadağın olan her tezgahı şık gösterecek.

Koleksiyonun estetik açıdan hoş olmasının yanı sıra Beautiful serisi, yenilikçi dokunmatik ekran teknolojisi özellikleri ve fonksiyonel tasarımları sayesinde yemek zamanlarını daha verimli hale getirecek. Bahsetmiyorum bile, her şey 130 doların altında.

Ve yemek yapmak senin işin değilse, bu sevimli koleksiyonun seni kısa sürede En İyi Şefe dönüştüreceğinden eminiz! Yeni mikser koleksiyonu ve peygamber çiçeği mavisi renk grubu da dahil olmak üzere takıntılı olduğumuz Güzel Mutfak Gereçleri ürünlerimiz için aşağıya bakın ve adresindeki tüm koleksiyonu kontrol ettiğinizden emin olun. Walmart.com.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1253491/give-your-kitchen-a-makeover-with-drew-barrymore-s-beautiful-kitchenware-line-at-walmart?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın